شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد برفک دهان

1. سلام من 19 سالمه یک سوال از شما داشتم می خواستم از شما بپرسم که با توجه به اینکه من تا حالا اصلا رفتار پر خطری نداشتم ولی جدیدا چند وقتی که  داخل دهان من در دو طرف گونه من برفک زده البته این برفک ها بسیار کم هستند و تا حالا هم زیاد تر نشدند ولی با این حال می خواستم بپرسم که امکانش هست که من ویروس ایدز گرفته باشم آخه گفتن این از علایمشه ممنون میشم کمکم کنید خیلی ممنون ...

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    خیر-انتقال ویروس ایدز مسیر خاص و ویژه دارد - ابتلا به برفک دهان نشانه اختصاصی نیست بسیاری نوزادان هم مبتلا میشوند و ربطی به ایدز  بصورت علامت اختصاصی ندارد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. واقعا ازت ممنونم خیلی بهم کمک کردی پس یعنی نگرانی من بی مورد .... امکان داره بخاطر تغذیه بوده باشه یا همچین چیزایی دیگه درسته؟؟؟؟؟

4. kourosh_darkboy نوشته است: سلام من 19 سالمه یک سوال از شما داشتم می خواستم از شما بپرسم که با توجه به اینکه من تا حالا اصلا رفتار پر خطری نداشتم ولی جدیدا چند وقتی که  داخل دهان من در دو طرف گونه من برفک زده البته این برفک ها بسیار کم هستند و تا حالا هم زیاد تر نشدند ولی با این حال می خواستم بپرسم که امکانش هست که من ویروس ایدز گرفته باشم آخه گفتن این از علایمشه ممنون میشم کمکم کنید خیلی ممنون ...

سلام،
    هر ضایعه سفیدی در داخل دهان برفک نیست، ضایعات قارچی در افراد با ایمنی طبیعی معمولا بروز نمی کنند. ابتدا باید ماهیت ضایعه مشخص شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید