شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل درد بیضه پس از نزدیکی

1. سلام خسته نباشین-از سایت عالیتون تشکر میکنم
    من حدود 1 ماه است که مشکل بیضه درد   گرفته ام در این مورد خواهشمندم در صورت امکان راجبه بیماریم و طریقه درمانش من را راهنمایی کنید
    من یکسری مسائل که حدس میزنم براتون مهم باشد را اینجا ذکر میکنم
    من 22 سالم هست
    من بصورت مرتب استمنا نمیکنم و بعضی ماهها به هفته ای دو تا 3 بار میرسد(خیلی کم اتفاق میافتد) و در اکثر ماها هفته ای یکبار.
    درد بیضه هام از یکماه پیش شروع شد
    در 1 ماه اخیر 2 بار نزدیکی داشتم که از ویاگرا استفاده کرده بودم و عمل دخول هم انجام نمیدادم و پس از یکساعت هم انزال صورت نگرفت و آخر مجبور شدم با استمنا به انزال برسم  Embarassed که بعد از آن با درد بسیاری روبرو بودم بصورتی که تا یکساعت  بسختی میتوانستم راه بروم و بعد از یکساعت تقریبا خوب میشد(این مطالب بدلیل این گفتم که احتمال دادم به خاطر نزدیکی بدی که انجام میدم بیضه هام درد می***د)
    موقع استمنا بدون نزدیکی بیضه هام درد نمیگیرد
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

2. سلام خسته نباشين
    نميدونم چرا کسي جواب نداد ولي به هر حال پس از اينکه دکتر رفتم و آزمايش دادم دکتر به من گفت که واريس درجه يک دارم و براي من ويتامين E ,چهارصد سيسي تجويز کرده و کفته 20 روز ديگه بيام آزمايش بدم.
    دوستان ميتونند لطف کنن راجبه واريس خفيف اطلاعاتي به من بدهند. و اينکه آيا فقط با ويتامين E خوب ميشه ؟؟؟
    ممنون از لطفتون

3. سلام من خودم يكي از كساني هستم كه بيماري واريكوسل داشتم وحدود 2 سال هست كه عمل كردم از نوع شديد بوده اصلان از اين بيماري ترس واهمه اي نداشته باش

4. سلام ،ممنون از راهنماييتون
    دو تا سوال برام پيش اوومده :
    1)با توجه به سرچهايي که کردم فهميدم تنها راه درمان اين بيماري عمل هست پس پرا دکتر برا من ويتامين E تجويز کرده ؟؟ و گفته 20 روزه ديگه دوباره بيا آزمايش بره؟؟؟
    2)دکتر براي چي براي من آزمايش نتفه نوشت؟
    تشکر از راهنماييتون

5. Titan نوشته است: سلام ،ممنون از راهنماييتون
    دو تا سوال برام پيش اوومده :
    1)با توجه به سرچهايي که کردم فهميدم تنها راه درمان اين بيماري عمل هست پس پرا دکتر برا من ويتامين E تجويز کرده ؟؟ و گفته 20 روزه ديگه دوباره بيا آزمايش بره؟؟؟

سلام،
    برای درجات پایین واریکوسل معمولا جراحی انجام نمی دهند و با درمان دارویی به صورت نگهدارنده پیگیری می کنند.

Titan نوشته است: 2)دکتر براي چي براي من آزمايش نتفه نوشت؟
    تشکر از راهنماييتون

این آزمایش برای ارزیابی مایع منی شما انجام شده تا ببینند آیا این مشکل روی اسپرم سازی شما تاثیر گذاشته یا نه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید