شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جلوگیری با قرصهای LD یاHD چه عوارضی به همراه دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1. با سلام خدمت اقای دکتر صادقی Wink
    میخواستم بپرسم اگر کسی در ماه یک بار رابطه جنسی داشته باشه یعنی بین این پرید تا پرید دیگه و  هر بار از قرصهای LD یا HD برای جلوگیری استفاده کنه چه عوارضی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Question
    ایا این کار مشکلی ایجاد میکنه در دراز مدت(یکی دو سال)یعنی این کار اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینم اضافه کنم که من به کاندوم حساسیت دارم و سوزش میگیرم.از شما ممنونم. Smile

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. maryam68 نوشته است: با سلام خدمت اقای دکتر صادقی Wink
    میخواستم بپرسم اگر کسی در ماه یک بار رابطه جنسی داشته باشه یعنی بین این پرید تا پرید دیگه و  هر بار از قرصهای LD یا HD برای جلوگیری استفاده کنه چه عوارضی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Question
    ایا این کار مشکلی ایجاد میکنه در دراز مدت(یکی دو سال)یعنی این کار اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینم اضافه کنم که من به کاندوم حساسیت دارم و سوزش میگیرم.از شما ممنونم. Smile

سلام دوست عزیز
    شما سوالتون رو واضح نپرسیدید منظورتون اینه که در هر سیکل شما از قرصهای ضد بارداری استفاده میکنید یا اینکه بعد از نزدیکی از روش اورژانسی با قرص استفاده میکنید؟

3. یعنی در هر ماه بین دو پرید یکبار رابطه جنسی داشته باشیم و برای جلوگیری از قرصهای LD یاHD استفاده بشه.

4. maryam68 نوشته است: یعنی در هر ماه بین دو پرید یکبار رابطه جنسی داشته باشیم و برای جلوگیری از قرصهای LD یاHD استفاده بشه.

سلام،
    یک بار در هر دوره مشکلی ندارد، ولی توصیه شده از این روش برای جلوگیری طولانی مدت استفاده نشود. بیش از یک بار در هر دوره هم توصیه نمی شود.

5. میخواستم بدونم عوارض مصرف طولانی مدت این قرصها چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر از شما Wink

6. سلام.
    با اجازه آقای دکتر.
    درصورتی که فقط بعد از رابطه جنسی و برای مهار بارداری استفاده شود و نه به صورت مداوم و منظم عوارضی به شرح زیر ا در بر خواهند داشت.
    البته این عوارض در اشخاص مختلف به صورت پراکنده ظاهر شده و معمولا مجتمع نخواهند شد.
    1- فشار به کلیه و دفع ناقص ادرار ( احتمال رسوب در سیستم دفع ادرار)
    2- چاقی و یا بی اشتهایی
    3- تخریب پوست که به صورت کک مک ظاهر می شوند
    4- دل درد های موضعی که گاها به حالتی شبیه به ترش کردن معده شبیه است
    5- گاها پر خوابی و در برخی موارد بی خوابی
    در صورت همراه بودن با مصرف داروهای دیگر نیز عوارضی را به همراه خواهد داشت.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. پس با اين حساب و در نظر گرفتن اين عوارض تنها راه جلوگيري بدون دردسر حتي براي متاهلين كاندوم است ؟

8. عوارض ذکر شده در بالا بیشتر در مواقعی که شخص بارها اقدام به جلوگیری اورژانسی کنه تشدید میشه و تازه بعد از مدتی دیگه روش اورژانسی هم خاصیت خودش رو تا حدودی از دست میده.

ولی برای کسانی که به طور منظم مصرف می کنن (هر شب یک قرص) بعضی از عوارض فوق به صورت خفیف ظاهر میشه که پس از دو الی سه ماه به طور کلی برظرف میشه.
    البته اگه آقایون به خودشون زحمت کاندم رو بدن روی هم رفته کاندم کم خطرترین و بی عوارض ترین روش پیشگیریه.

9. باسلام
    شخصی به مدت 6سال متوالی ازقرصهای پیشگیری ازبارداری به نام ldاستفاده می کندجهت جلوگیری ازپریودشدن وفقط هر3ماه یک بارمصرف آن رابه مدت یک هفته قطع می کند تاپریودشود
    می خواستم بپرسم چه عوارضی دارد؟وآیاراه مناسبی برای پیشگیری ازپریودشدن وجوددارد؟
    واگردراین مدت نزدیکی داشته باشد احتمال بارداری وجوددارد یاخیر؟

10. mahtabshab نوشته است: باسلام
    شخصی به مدت 6سال متوالی ازقرصهای پیشگیری ازبارداری به نام ldاستفاده می کندجهت جلوگیری ازپریودشدن وفقط هر3ماه یک بارمصرف آن رابه مدت یک هفته قطع می کند تاپریودشود
    می خواستم بپرسم چه عوارضی دارد؟وآیاراه مناسبی برای پیشگیری ازپریودشدن وجوددارد؟
    واگردراین مدت نزدیکی داشته باشد احتمال بارداری وجوددارد یاخیر؟

سلام

من تعجب میکنم چرا آدم باید از این پدیده ی طبیعی که کاملا برای بدن یک زن لازمه جلوگیری کنه که دنبال روش پیشگیری از پریودی هستید؟!!
    به هم ریختن سیستم هورمونی بدن بدترین جنایتی هست که یک شخص میتونه با خودش انجام بده.

وقتی برخلاف عملکرد طبیعی بدن بخواید رفتار کنید شک نکنید که حتما عوارض خودش رو به همراه داره!! به نظر من همین الان هم این شخص بعد از این همه مدت که با خودش همچین کاری رو انجام داده، باید به متخصص مراجعه کنه تا با انجام ازمایشات هورمونی از سالم بودن خودش مطمئن بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید