شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تشخيص پرده بكارت ترميم شده

1. سوالي داشتم آقاي دكتر . آيا بعد از عمل ترميم پرده بكارت مشخص ميشه كه اين عمل انجام شده هر چند كه عمل با دقت و ظرافت تمام انجام شده باشه ؟

2. سلام به کاربر عزیز وبا اجازه آقای دکتر
    بله مشخص میشود.پرده بکارت ترمیم شده هرچند  که به ظرافت  و تخصص تمام توسط دکتر مجرب ترمیم شود متقابلا توسط دکتر با تجربه و متخصص هم قطعا  تشخیص داده میشود.

3. سلام
    در حال حاضر در ايران روشي وجود داره كه از طريق جراحي پلاستيك با هزينه حدود2.000.000تومان و زمان 2ساعت انجام ميشه كه درصورت جراحي دقيق و گذشت زمان التيام وترميم امكان تشخيص حتي از طريق پزشكي قانوني زير 5% است. Idea

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. هر روشی برای ترمیم پرده بکارت استفاده بشه حتی روشی جدید شاید فقط بتونه مقداری احتمال تشخیص رو کاهش بده ولی هرچند عملها دقیقتر پرهزینه تر و پیشرفته تر بشه به طبع  متخصصین و پزشکی قانونی هم از نظر شناختی و علمی و آشنایی با روشهای جدید پیشرفت میکنند علم وپیشرفت فقط برای عمل کننده نیست!! (مشکل باید از نظر فرهنگی حل شه.)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام خدمت آقاي آرياناي دوست داشتني
    كاشكي همه مثل شما اينقدر دلسوز باشند
    و  ااااااالبته مسئوليت پذير... Exclamation

6. golgoligolak2 نوشته است: سلام خدمت آقاي آرياناي دوست داشتني
    كاشكي همه مثل شما اينقدر دلسوز باشند
    و  ااااااالبته مسئوليت پذير... Exclamation

سلام به کاربر عزیز  .من اصلا دوست ندارم که جوابم با عث ناراحتی کسی بشه و یا اینکه بخواهم کسی رو نامید کنم و البته جوابی که میدم نسبت به اطلا عات خودم  میباشد که قطعا از اساتید و سایرین کمتر میباشد شاید اصلا  اشتباه باشه من فقط نظرم رو گفتم امیدوارم که در صورت اشتباه بودن  اساتید اصلاحش کنن.( نگران نباشید همیشه امیدوار باشید )

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید