شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازدواج بدون نزدیکی

1. من 6 ماهه که ازدواج کردم و قبلش چند ماهی هم عقد کرده بودم که به خواست خودم و موافقت شوهرم هیچ تماس جنسی نداشتیم تا شب عروسی که با مشقات فراوان و اینکه نمیشد و نهایتا اینکه من جز درد چیزی نفهمیدم اینکار انجام شد. اما برام جالب بود که بعد از همون شب اول شوهرم دیگه به اینکار تمایلی نداشت و درد من رو بهانه می کرد و اینکه نمیخواد منو اذیت کنه. با این وجود من هنوز اون موقع ها داغ بودم و مطمئن که هرچه بیشتر اینکار رو انجام بدیم درد من کمتر میشه و از نظر جنسی و براورده کردن خواسته های همدیگه با هم بیشتر هماهنگ میشیم.
    به هر حال 7-8 روز اول ازدواج, روزی یک بار رابطه جنسی داشتیم که هر بار بشروع کننده من بودم که خوب یک جورایی ناراحتم میکرد . چون من از همه دوستام شنیده بودم که چقدر شوهراشون به رابطه جنسی مشتاق بودند و لحظه ای به اونها امون نمیدادند. این در حالی بود که از نقطه نظر قیافه من چیزی از اونها کم نداشتم و تازه چندین سال هم از همسرم جوانتر بودم و به زعم خودم با عشق ازدواج کرده بودیم. تا اینکه تصمیم گرفتم جلوی خودمو بگیرم و دیگه من شروع نکنم تا ببینم آیا شوهرم پیشقدم میشه یا نه که نتیجه اش 2 ماه بدون رابطه جنسی بود!!!!!!!!!
    بعد از اون 2 ماه من کمی باهاش صحبت کردم و به روش آوردم که فهمیدم که به من بی میله و اینا که خودش شدیدا رد کرد و دلایلی مثل درد من, استرسهای زندگی و غیره رو بهانه کرد. حتی دلایل عجیبی میاورد که چون در دوران عقد مجبور بوده جلوی خودشو بگیره,حالا هم مشکل به هم زده یا اینکه فلسفه می بافت که رابطه جنسی در نظراون برای زنهای خرابه و ....بعدش 2-3 بار برای رابطه جنسی تلاش کردیم که اینبار هم ناموفق بود و مشکل جدیدی پیش اواصلا همسرم قادر به حفظ نعوظ نبود. من ازش خواستم به پزشک مراجعه کنه که نکرد و مشکلشو به کل انکار کرد و در عوض گفت من باید برم دکتر تا خودمو سفت نکنم که نعوظش دچار مشکل بشه!

به هر حال از اون به بعد ما دیگه هیج تماس جنسی نداشتیم و من دارم کم کم به شدت افسرده میشم. نمیتونم درس بخونم و در انجام نظم و ترتیب کارها و وسایلم که قبلا وسواس داشتم کاهل شدم. هیج علاقه ای ندارم سر کلاسهام حاضر بشم  و تبدیل به یک دختر شلخته و درس نخون شدم. تا زن حامله میبینم صورتمو بر میگردونم چون یادم میاره شوهر من از این عرضه ها نداره. یا اینکه تا در فیلمی صحنه جنسی می بینم از شدت حسادت تلویزیونو خاموش میکنم و تا چند روز عصبی میشم. هر وقت خوشحال و خندان و دست در دست جلوی مردم هستیم هی به خودم می گم اصلا اینا فکرشم میکنند که این مرد اصلا و ابدا به من دست نمیزنه !!!!!  نمیدونید چه حالی میشم وقتی می بینم مردها از سر و کول زنهای حتی زشتشون بالا میرند اونوقت شوهر من شب دوم عروسی پشتشو به من میکنه و میخوابه!  

نکته مهمتراینکه در همون چند باری که رابطه جنسی داشتیم متوجه شدم که شوهر من در عین حال بسیار نسبت به ظاهر من ایرادگیره. در حالی که خودش 30 کیلو اضافه وزن داره مدام اضافه وزن من به روم میاره یا مثلا میگه مثل حامله ها هستی   کوچکترین موی زائدی که به جا مونده باشه از نظرش پنهان نمیمونه. اگر من ببوسمش فوری خودشو عقب میکشه. این باعث شده که تا حالا به 12 تا دندانپزشک!!! و 1 پزشک زنان مراجعه کنم تا از نیود بوی بد دهان و واژنم  مطمئن بشم. اما انگار نمیتونم به حرف دکترها اعتماد کنم اگر من چیزیم نیست چرا اون مثل جذامی ها از من فرار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟ چرا؟

راستی بد ندیدم این نکته رو هم اضافه کنم که تا حالا چندین بار متوجه شدم که ایشون در خلوت فیلم پورنو میبینه و مشتری دائمی سایتهای پورن هست. یک بار که به روش آوردم گفت برای بهتر شدن کیفیت زندگی جنسی نداشته امونه که به سراغ اینجور چیزها میره! یعنی من گوشام درازه دیگه!
    یا وقتی از هیکلم ایراد میگیره دائم  ستاره های پورن رو مثال میزنه که پس چطور پوست اونها صاف و صیقلی و چنین و چنانه. اگر اونها میتونند اونجوری باشند خب منم میتونوم دیگه!!!!!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. sara_65

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    shadianeh عزيزم سلام.
    من وقتي مشكلت رو خوندم خيلى ناراحت شدم، شايد نتونم تو حل كردن مشكلت بهت كمك كنم ولي حتما دعا ميكنم كه هرچه زودتر مشكلت حل بشه و هميشه شاد و سرحال باشى.
    اميدوارم آقاي دكتر هرچه زودتر جوابت رو بده.

3. من شخصا با خوندن مطلب ارسالي شما بشدت متاثر شدم
    در واقع شما هيچ تقصيري نداريد جز اينكه در انتخاب همسرتان اشتباه كرديد ...

4. marilyn_manson نوشته است: من شخصا با خوندن مطلب ارسالي شما بشدت متاثر شدم

خدا شاهده در این مورد هم بی تقصیرم. قبل از ازدواج ایشون خیلی از میل جنسی بالاش صحبت میکرد و میگفت حتی تا روزی 10 بار هم جا داره!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. marilyn_manson نوشته است: من شخصا با خوندن مطلب ارسالي شما بشدت متاثر شدم

سلام عزیزم
    خووبی؟
    من یه جورایی میفهمم چه حس بدی داری
    خیلی خوبه که شما به این مسئله توجه میکنید
    اما به نظر من بهترین کار اینه که اول با یک مشاور  صحبت کنید
    100% مشاور اطلاعات بهتری در اختیلرتون میزاره
    و ایشاللا مشکل حل میشه
    اما یه سوال
    اگه شما شوهرت رو دوست داری و میخای باش زندگی کنی چر ا سعی نمیکنی اون طوری بشی که اون دوست داره؟

مثلا رژیم بگیری که لاغر بشی
    البته این بیشتر به نفع سلامتی خودت هم هست
    یا آرایش قشنگ و جذاب بکن و لباسهای رابطه جنسیی بپوش
    اما من کمی احتمال میدم که همسر شما از اون دسته مردهاست که بعد از رابطه جنسی احساس گناه میکنه
    و تنها راه درمانش هم روانکاوی و شاید یک دوره دارو باشه
    اما دوست دارم کمی بیشتر و دقیق تر به این مسئله نگاه کنید و بهترین را مشاوره هست
    این کار رو بکنید ونتیجه رو به من بگید
    ----------------------------------------------------------------------------------
    هم امضا میکنم هم انگشت میزنم

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. دوست عزيز سلام
    من هم به عنوان يك مرد از اين مشكل شما متاثر شدم ولي تاسف خوردن دردي رو دوا نمي كنه
    همين طور كه خانم مر مر گل فرمودن شما اول به مشاوره مراجعه كن
    بعد به عنوان يك مرد كه خودم تجربه رابطه جنسی و ازداج رو داشتم و اوليل ازدواج هم البته خيلي خليل كم بامشكلي كه شما داشتيد برخورد كرده بودم
    ولي با همراهي با همسرم و حرف زدن با ايشون مشكلمون برطرف شد و بهترين ارتباط جنسي ( البته از نظرخودم ) دارم
    يك توصيه كنم خدمت شما خوب فكر كن ببين همسرت در هنگام نزديكي با شما چه كاري رو دوست داره و چه كاري رو دوست نداره  
    به جاي محكوم كردن ايشون به ديدن فيلمهاي رابطه جنسیي خودتون هم وقت بزار و پيشنهاد بده كه با هم نگاه كنيد تا ببني كه ايا اون با ديدين اين فيلمها هم عكس العملي نشان ميده يانه
    به نظر من با كمي تغيير رفتار و سر كوفت نزدن به همسرت به خاطر اين مشكلي كه داره بتونيد زندگي رابطه جنسیي خوبي داشته باشيد
    همسرتون چند سالشونه ؟‌

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. سلام شادیانه جون
    از خوندن متن متاثر شدم.
    من هم زمانی احساس می کردم که مشکلی مثل مشکل شما دارم. اما با مراجعه به مشاور به چند نکته پی بردم که برات می نویسم.
    1- اگه مرد علاقه به فیلمهای نادرست داشته باشه مطمئن باش راه تخلیه خودش رو پیدا می کنه. و پس از تخلیه خودش تا یکی دو روز به طور کامل به رابطه جنسی بی میل میشه.
    2- شیوه حرکات و رفتار زن با همسر تعیین کننده علاقه مرد به زنه. یعنی مردها قالبا پس از ازدواج انتظار دارن در زمان زناشویی، زنانشون رفتاری مثل ستاره های پورنو از خودشون بروز بدن. و این به مرحمت فراوانی فیلمهای ضد اخلاقی ایجاد شده.
    3- در بیشتر لحظات زندگی مرد نیاز داره به شکلی مردانگی خودش رو حس کنه و در این صورت هستش که نیاز به میل جنسی در اون افزایش پیدا میکنه. پس از تحقیر و یا شکستن غرور اون شدیدا پرهیز کنید.
    4- اگه مرد پیش از ازدواج روابط جنسی دیگه ای بوده، بنابر این دائما شما رو با اون یا اونها مقایسه می کنه، که همونطور که ما خانمها بهتر می دونیم، معمولا دختران جوانی که تن به این کار می دن سعی می کنن خوش تیپ باشن تا دوست پسرهای بهتری رو برای خودشون کسب کنن و معمولا در این کار اغراق هم می کنن. . تقریبا شبیه به ستاره های پورنو.
    5- ...
    مسایل زیاده که خوب دیگه نمیشه همه چیز رو گفت که ......... Exclamation

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. سلام دوست عزیز
    مهمترین کار اینه که در هر کاری توکل بخدا کنی
    اولین کار رفتن پیش یه مشاور خوب
    دوم سعی کن از لحاظ ظاهری کاملا خوشتیپ و خوش عطر و خوش نگار ( آرایش ) باشی
    سوم سعی کن اگه اضافه وزن داری رژیم بگیری
    چهارم سعی کن حد و حدود همه چیز رو نگه داری
    اصلا دیدن فیلمهای پورنو رو توصیه نمی کنم چون همین باعث میشه که شما و یا همسرتون انتظاراتشون بالا بره و نتونید از پس هم بربیاید چون بازیگران این نوع فیلم ها اکثرا حرفه ای و زیبا هستند
    در آخر امیدوارم که مشکلتون بزودی حل بشه و زندگی خوبی رو شروع کنید

9. rahanaji

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خانومی

من شخصی را می شناسم دقيقا با مشکل مشابه شما روبروست. ولی شکر خدا الان زندگیشان بسيار خوبست. نه به اين دليل که مسئله حل شده خير! اول اينکه يک پزشک روان پزشک می شناسم که می تونه کمک کنه. دوم اينکه می دونم خيلی سخته ولی سعی کن باز هم پيش قدم بشی. برای آدمهايی که سالهاست ازدواج کردند، يک بار رابطه جنسی در ماه هم حتی طبيعيه. اگر همه چيزهای ديگر اين آدم رو دوست داری و روابطتان عاشقانه هست ارزش داره که اين مشکل رو تو به دوش بکشی. تو پيش قدم شو. شايد به مرور زمان تابو اين موضوع برايش شکسته شود يا اگر تورا با کسی مقايسه می کند به مرور زمان فراموش کند. اگر گاهی فيلم می بيند سززنشش نکن. گاهی بشين کنارش در زمان فيلم ديدن و بگذار به سمت تو تمايل پيدا کند. به هر حال باز هم می گويم اگر همه چيز اين آدم خوبست اين مورد را می توان تا حدی نديد گرفت.

10. سلام گلم،منم مشکل تو رو دارم بعد 8سال بایک بچه که عقده هامو سراون بیچاره خالی میکنم،اصلا احساسی فکرنکن وبخودت رحم کن .
    اول تصمیم بگیر تا بچه دار نشی که غوزبالاغوزه.دوم یک مشاوریو پیدا کن که اولا زن باشه چ.ن ممکنه از حرفهای خوب مشاور مرد با کمبودی که داری عاشقش بشی.
    دوم سواد این کارها رو داشته باشه.نه اینکه بگه مثلا کمکش کن اونوقت کی بتو کمک کنه.
    اگه بیخودی دلسوزی کنی مکنه چندسال دیگه نیاز به معشوقه بیابی.که اینم تو شرع وعرف ما پسندیده نیست ونابود میشی.
    در ضمن اونایی که میگن مرداشون تو رابطه جنسی سیریشن  دوستات نیستن وغلط زیادی کردن مردهای این دوره اون قدر مشکلات دارند یا امکانات ارضا شدن هست که سیریش نباشن وبدون شوهرهای اونا فقط بوالهوسن چون مردهای این دوره زمونه از مردی افتادن نازنین.حتما اگه تونستی درمونش کن واگه نمیشد خودتو درمون که رهاشی بعدا  دیگ خیلی دبره.

11. سلام
    منم فقط می تونم بگم متاسفم
    ولی راه اصلیش همون مشاوره که دوستان گفتن.

و فکر میکنم این خانوم bluesea2008 دیگه فحش یادش نبود به ما مردا بده وگرنه دریغ نمی کرد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. با سلام
    شرمنده ها.... شوهرتون مشكل داره بايد و بايد به يك رابطه جنسیولوژيست مراجعه كنيد اين مشكل فيزيولوژيكه

13. با سلام خدمت دوستان عزیز
    خواهشی از دوستان دارم و اون اینه که اگه به تاریخ ارسال این سوال و پاسخ هایی که دوستان عزیز دادند توجه بفرمایید میبینید که این سوال تقریبا 7 ماه پیش مطرح شده واگر توسط کاربر مطرح کننده سوال دیگه پیگری نشده منظور بر این بوذه که جواب سوال خودشون رو گرفته اند.پس از دوستان عزیز خواهشمندم از پاسخ دادن یا اظهار نظر به این نوع تاپیک ها جدا خودداری بفرمایند تا حقی از دیگران ضایع نشود.
    شاد و پیروز باشید.

14. راستش بد ندیدم بعد از یک سال و اندی یک آپدیتی روی این موضوع بکنم شاید به کسانی که مشکل شبیه من دارند کمکی کنه. حتما فکر می کنید میخوام از جلسات مشاوره و نتیجه گرفتنم بگم؟ خیر!

راستش میخوام به هرکس که این مشکل رو داره بگم یا همینی که هست رو قبول کنه یا راهش رو از همون اول جدا کنه. توی این یک سال من کلی پول خرج رابطه جنسیولوژیست و مشاور ازدواج کردم و اگر شما فایده ای دیدن منم دیدم.

آخرش مشاورم گفت حقیقتا مشکل شما قابل حل نیست چون شوهرت همکاری لازم رو نداره. و خودم هم فهمیدم هزار تا مشاور و دکتر هم که جمع بشند نمی تونند آلت کسی که نمی خواد رو راست کنند (ببخشید از این مثال بی ادبی).

هر دفعه که پیش مشاور رفتیم زمین و زمان رو به هم می دوخت و برای من ایراد می بافت تا مشکل خودش رو توجیه کنه. آخرین بار به زور مشاور پیش اورولوژیست رفتیم و دکتره از من پرسید مشکلش چیه و من گفتم نعوظ نداره یا نمی تونه نگه داره (چون خودش اصولا قبول نداشت که مشکلی داره). وقتی دکتره داشت معاینه اش می کرد خنده اش گرفت و گفت این که تقریبا چیزی نداره که بخواد راست بشه (اشاره به کوتاهی آلت شوهر) . خلاصه این شد که دیگه شوهرم دکتر هم نیومد با این که دکتره گفت شاید با جراحی بشه براش کاری کرد... خلاصه همین دیگه

اما از خودم بگم. راستش از پارسال که این پست رو نوشتم روحیه ام بهتره. چون پارسال همه اش احساس سرزنش خودم رو داشتم و فکر می کردم من چیزیمه اما الان می دونم هیچیم نیست خیلی هم خوبم اونه که مشکل داره و نمیخواد حلش کنه. اصلا بهش احساس همسری یا تعهد هم ندارم و اگر شرایطم جور بشه بدم نمیاد برای جدایی اقدام کنم.

اما حرف آخر نصیجت من به بقیه است که اصلا در ازدواج چشمتونو روی این موضوع نبیندید. اگر مثل من نمی خواهید قبلش رابطه جنسی داشته باشید حد اقل طرف رو یک دکتر بفرستید حداقل از سلامت جنسیش یا مثل کیس من اصلا از وجود یا عدم وجود التش مطمئن بشید. من کاملا چشم و گوش بسته ازدواج کردم و شوهرم هم همه اش به من می گفت کل دم و دستگاه همینیه که می بینی (در نعوظ کامل 6 سانت) و اون مردایی که تو فیلمها و عکسها می بینی فتوشاپ شده اند و گرافیکی سایزشونو تغییر دادند حالا چرا این فتوشاپ و دستکاری گرافیکی شامل زنهای پورن استار نمی شد خدا می دونه!

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  15. واقا متاسفم ولی تو هنوز خیلی جوونی و میتونی موقعیت های خوبی داشته باشی.
    به نظر من هرچی زودتر جدا بشی بهتره عزیزم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید