شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص برای عدم بارداری بعد از رابطه جنسی مشکوک

1. با عرض سلام خدمت شما وتشکر بسیار بابت سایت خوبتان

اقای دکتر من چند روزه که پریودم عقب افتاده ایا دارویی وجود دارد تا با خوردن ان من پریود شوم چون این مسئله خیلی ذهنم رو مشغول کرده ؟ وایا احتمال بارداری در این مورد چقدر است

من یک رابطه ای داشتم که در آن بین آلت ها هیچ ارتباطی بوجود نیومد وشریک من بعد از انزال مایه منی را بیرون ریخت وآن را با دستمال پاک کرد به طوری که دستهایش خشک بود ولی بعد از پنج دقیقه الت منو لمس نمود وبا تو جه به اینکه الت من خیس بود ایا احتمال بارداری من وجود دارد(با وجود پرده) چون من در تاریخ3/2 /پریودودر تاریخ18/2/ رابطه داشتم ؛ حال با وجود این مورد وتاخیر در پریودیم امکان بارداری وجود دارد ؟ تو رو خدا منو راهنمایی کنید چون تمام زندگی ام رو مختل کرده .در ضمن امکان مراجعه به پزشک را ندارم.
    با تشکر

2. سلام به شما کاربر عزیز
    در مورد این سوال در سایت جستجو کنید مطالب زیادی هست
    ولی اسپرم دارای طول عمر کوتاهی است و احتمال بارداری شما خیلی کم است
    در ضمن داشتن پرده ارتباطی با بار داری ندارد و با وجود بکارت هم احتمال بار داری هست
    اما نگران نباشید ممکنه این اختلال در زمان قاعدگی ممکنه بخاطر تغییرات هورمونی و یا تغییرات فصل و اعصاب باشد
    اما بدون تجویز و معاینه پزشک دارو مصرف نکنید چون الان دیگر نمیتوانید از روش اورژانسی استفاده کنید
    پس اگر ادامه پیدا کرد به پزشک مراجعه کنید
    با آرزوی سلامتی شما
    --------------------------------------------------------------------------
    هم امضا میکنم هم انگشت میزنم Mr. Green

3. hosini نوشته است: با عرض سلام خدمت شما وتشکر بسیار بابت سایت خوبتان

اقای دکتر من چند روزه که پریودم عقب افتاده ایا دارویی وجود دارد تا با خوردن ان من پریود شوم چون این مسئله خیلی ذهنم رو مشغول کرده ؟ وایا احتمال بارداری در این مورد چقدر است

من یک رابطه ای داشتم که در آن بین آلت ها هیچ ارتباطی بوجود نیومد وشریک من بعد از انزال مایه منی را بیرون ریخت وآن را با دستمال پاک کرد به طوری که دستهایش خشک بود ولی بعد از پنج دقیقه الت منو لمس نمود وبا تو جه به اینکه الت من خیس بود ایا احتمال بارداری من وجود دارد(با وجود پرده) چون من در تاریخ3/2 /پریودودر تاریخ18/2/ رابطه داشتم ؛ حال با وجود این مورد وتاخیر در پریودیم امکان بارداری وجود دارد ؟ تو رو خدا منو راهنمایی کنید چون تمام زندگی ام رو مختل کرده .در ضمن امکان مراجعه به پزشک را ندارم.
    با تشکر

سلام
    ما در سايت با كاربراني كه سوال مشابه شما دارند زياد برخورد داريم
    احتمال حاملگي وجود ندارد  ( صفر است )
    احتمالاً استرس ناشي از ترس از حاملگي موجب عقب افتادن پريود شما شده است به پزشك متخصص زنان براي برسي بيشتر مراجعه كنيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید