شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علامت سوال در مورد رابطه آقایون

1. سلام عزیز ان
    من یه سوال ازتون داشتم
    با توجه به اینکه  یه خانم با پرده مشخص می شود که قبلا رابطه داشته اند یا نه از کجا باید متوجه شد که یه مرد قبلا سابقه رابطه جنسی داشته یا نه یا چند بار این رابطه رو داشته
    این برای من خیلی سوال شده مرسی
    ممنون

2. سلام عزيزم

اين موضوع براي منم سوال بزرگي شده !
    ولي فكر نكنم راهي داشته باشه

به هر حال منتظر نظر  آقاي دكتر هستيم .   Crying or Very sad

3. (هیچ راهی  جز  صداقت بیان نیست)!!!ولی فکر کنم تا  حداکثر 24   ساعت بعد از انزال با یه سری آزمایشات مشخص بشه. ولی آقایی رو که مثلا 1ماه پیش 10 بار رابطه جنسی داشته را نمیشه فهمید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. daryaabi نوشته است: سلام عزیز ان
    من یه سوال ازتون داشتم
    با توجه به اینکه  یه خانم با پرده مشخص می شود که قبلا رابطه داشته اند یا نه از کجا باید متوجه شد که یه مرد قبلا سابقه رابطه جنسی داشته یا نه یا چند بار این رابطه رو داشته
    این برای من خیلی سوال شده مرسی
    ممنون

سلام،
    راهی وجود ندارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. reza30

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اصلا ريشه ي اين سوال در چي هستش
    چه فرقي ميكنه
    بهتر نيست به جاي نگاه به گذشته فقط به آينده نگاه كنيم
    اين يه واقعيته كه اگه موقع حركت به جلو سرت رو برگردوني و عقب رو نگاه كني به زمين ميخوري
    من فكر ميكنم اصولا اون دسته از خانومها اين سوال براشون پيش مياد كه خودشون قبلا رابطه جنسی نداشتن . ميخوام سه نكته رو بگم

1-فرض بي اينكه طرفتون قبلا رابطه جنسی داشته يا نداشته چه فرقي براي آينده ميكنه ( شما اعتماد به نفس داشته باشين و فقط آينده رو براي اون بسازيد)
    2-چون خودتون اين لذت رو قبلا تجربه نكردين دليل نميشه كس ديگه هم حق نداشته تجربه كنه يا تجربه كردنش دليل بر خوب يا بد بودنش هست( اينا همش يه سري عقايد شخصي هست و لطفا خوب يا بد بودن انسانها رو با داشتن يا نداشتن رابطه جنسی نسنجيد)
    3- مگه فقط عدم وجود پرده بكارت يا به اصطلاح اذاله ي بكارت نشون دهنده داشتن رابطه جنسی در دخترها هستش؟؟؟!!! اين همه روشهاي ديگه هست كه بدون آسيب رسوندن انجام ميدن ( خداييش واقعا ساده فكر ميكنين يا اينجوري نشون ميدين ؟؟؟؟)
    به هر حال به نظر من فرهنگ ما در نداشتن ارتباطات درست و صحيح قبل از ازدواج بايد اصلاح بشه
    بايد نگرشمون رو نسبت به اين مقوله عوض كنيم

6. یک راه وجود داره... اون هم اینکه کسی رو انتخاب کنی که ازش مطمئنی. میشه از خیلی چیزها فهمید که یک پسر قبلا رابطه داشته یا نه مثلا پسرهایی که پاک بودن و یا با حجاب بودن براشون خیلی مهم باشه به احتمال زیاد خودشون آدم سالمی هستند.اما پسرهایی که باکره بودن و حجاب داشتن و ... زیاد براشون مهم نیست پسرهایی هستند که به باکره بودن خودشون هم زیاد اهمیت نمیدن...یا پسرهایی که میگن: "گذشته مهم نیست،مهم آینده ی دختره" اینجور پسرها افرادی هستند که توی گذشته همه جور رابطه جنسی رو تجربه کردند و زیاد براشون مهم نیست که طرفشون تو گذشته چیکار کرده، چونکه خودشون هم دست کمی از اونها ندارند.

7. به نظرم مهمه ..
    اینکه بگیم گذشته مهم نیس عجیبه به نظرم.

اگه کسی پای بنده و دوس داره با فلان شخص ازدواج کنه باید خودش هم اینگونه باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید