شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مقدارBETA HCG

1. میخواستم بدونم ایا مقدار کم یا خیلی زیاد هورمون حاملگی موتونه نشون دهنده بیماری باشه .من خودم بعد از اینکه 10 روز عقب انداختم مقدار اون 925 بود ولی یکی از دوستام  که 10 روز عقب انداخته 3400 میباشد  این نشون دهنده چیه ؟ از سایت خوبتون متشکرم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ranak1400 نوشته است: میخواستم بدونم ایا مقدار کم یا خیلی زیاد هورمون حاملگی موتونه نشون دهنده بیماری باشه .من خودم بعد از اینکه 10 روز عقب انداختم مقدار اون 925 بود ولی یکی از دوستام  که 10 روز عقب انداخته 3400 میباشد  این نشون دهنده چیه ؟ از سایت خوبتون متشکرم

سلام،
    میزان بتا اچ سی جی BHCG کمتر از 10 نشاندهنده عدم بارداری و بالای 25 بارداری را نشان می دهد. (البته نوع کیت آزمایشی هم مهم است و مقادیر ممکن است کمی متفاوت باشد). برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

3. با سلام و خسته نباشید
    دیروز مطلبی را در مورد علائم احتمالی بارداری به عنوان سوال مطرح کردم که دوستان نیز لطف کردند و پاسخ دادند من دیروز تست hcg را انجام دادم مقدار آن 928 شد از دکتر سوال کردم گفت اگر علائم بارداری را داری بارداری یعنی بالاخره من بادار هستم یانه؟تر خدا زودتر جواب بدیدممنون

4. سلام.در آزمایش HCG :تا زیر 10 منفی هست... بین 50-10 مشکوک هست... بالای 50 مثبت هست.انشالا مباركه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید