شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد لگنی در هفته 37 بارداری

1. من در هفته 37 بارداری هستم خیلی درد لگنی دارم البته از 7 ماهگی هم داشتم ولی الان زیاد شده به طوریکه حتی نمیتونم راه بروم وتا میخام راه برم یک چیز سنگین وسط پاهام می یفته.در ضمن من هیچ ترشحی از سینه ها برای شیر دهی ندارم در حالیکه در حاملگی اول از 6 ماهگی داشتم این مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟
    دکترم میگه این بچه نسبت به اولی ریزتر ایا ممکن به خاطر این باشه که من در 11 هفتگی به علت جفت سر راهی دچار خونریزی خیلی شدید شدم وجفت خونریزی داده بود.

2. سلام

تمرینات ورزشی ، دردهای كمر و لگن ناشی از بارداری را كاهش می دهد .
    به گزارش شبكه بررسی دانشمندان انستیتو كار و سلامت تورنتو نشان می دهد : خانم های بارداری كه ورزش می كنند ، دردهای كمر و لگن ناشی از بارداری در آنان كاهش می یابد .

به گفته پژوهشگران، بیش از دو سوم زنان باردار ، از درد های كمر ، ناشی از بارداری شاكی هستند و نزدیك به یك پنجم زنان باردار ، به دردهای لگنی ناشی از بارداری مبتلا می شوند .

بر اساس این بررسی ورزش های تقویتی و آبی ، بر كاهش درد های لگنی و كمر ، موثر است .

دانشمندان به زنان بادار توصیه می كنند برای كاهش درد های لگنی، از نشستن به طور ثابت به مدت طولانی پرهیز كنند .

بررسیهای پیشین نشان داده است طب سوزنی نیز در كاهش دردهای لگنی و كمر ناشی از بارداری موثر است .

منبع:
    بانوی ایرانی

3. سلام
    باتوجه به اینکه شما تا 3 هفته آینده باید زایمان کنید ممکن است سن حاملگی شما را اشتباه حساب کرده باشند
    پس  حتما به پزشکی که تحت نظرش هستید مراجعه کنید
    چون با یک معاینه ساده از فندوس (قله رحم) میتوانند به راحتی علت را متوجه شوند
    به امید زایمان خوب و سلامت برای شما مادر عزیز و فرزندتان

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید