شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

محدودیت دفعات روابط

1. با عرض سلام واحترام
    اینجانب متاهل می باشم و طی 8 سال آینده قصد بچه دار شدن نداریم میخواستم بدانم روابط جنسی ما در طی این دوران باید تا چه حدی باشد که بعدا برای بچه دار شدنمان مشکلی به وجود نیاید؟
      با تشکر

2. سلام دوست عزیز:
    به نظر من روابط حال هیچگونه تاثیری بر روی بچه دار شدن شما ندارد.در حال حاضر سعی در رفع نیازهای خودتان و همسرتان داشته باشید و بر اساس تایم بدنتان رفتار کنید و هیچگونه محدودیتی برای خودتان و همسرتان اعمال نکنید.مزایای یک رابطه جنسی سالم بیشتر از مضرات ان برای بدن میباشد.یک  رابطه جنسی فقط جسم انسان مورد تاثیر قرار نمیگیرد روح انسان هم مورد تاثیر است.(نظر آقای دکتر ارجعیت دارد)با تشکر.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دوست عزيز سلام
    هيچ محدوديتي براي خودت و همسرت ايجاد نكن و خيلي طبيعي رابطه جنسی داشته باشيد مي توانيد براي تنوع در روشهاي جلوگيري هر از روش طبيعي استفاده كي كه ريسكش زياده البته من نميدونم كه شما در هنگام رابطه جنسی چقدر روي خودتون كنترل داريد و دوم كه بهترين راه است استفاده ار كاندوم كه 100 % خوبه ولي بعضي از اقايان از جمله من زياد از پوشيدن كاندوم خوشم نمياد ولي استفاده كن چون در موقع جلوگيري طبيعي به خودت فشار مياد
    خوش باشيد و موفق
    babak_f نوشته است: با عرض سلام واحترام
    اینجانب متاهل می باشم و طی 8 سال آینده قصد بچه دار شدن نداریم میخواستم بدانم روابط جنسی ما در طی این دوران باید تا چه حدی باشد که بعدا برای بچه دار شدنمان مشکلی به وجود نیاید؟
      با تشکر

4. عذر ميخوام كه اين وسط سوال ميكنم من از قرص مارولون استفاده ميكنم تو همين سايت به من گفتن كه استفاده از قرص بارداريمو به خطر نميندازه پس شما چي ميگين اگه ميندازه بگين تا نخورم

5. دوست عزیز777
    مصرف قرص در دراز مدت نوعی تنبلی رادر تخمک گذاری باعث می شودکه بچه د ار شدن را به تعویق می انداردویا احتمالش را کم می کند.
    اما شمابابک خان
    همین اول کار نصیحتی میکنم از کسی که سوخته برنامه ریزی برای بچه در دراز مدت بوده هست.
    سعی کن هر برنامه ریزی که میکنید حتما با علم باشدیعنی همه جوانب را در نظر بگیریذ.
    در مورد اینکه می خواهی تا8سال دیگه بچه دار نشیدبه خودتون مربوطه اما این مستلزم استفاده از راه جلوگیری هست وبهترین اگر کاندوم باشه باز نیاز هست که به پزشک مراجعه ومشاوره کنید.
    تابهترین راه را انتخاب کنید برای آشنایی با نیازهاتون مدتی از کاندوم وقرص های ldمیشه سر کردتاوقتی که واقعا فهمیدید که تو رابطه جنسیتون چطور نیازتون براورده میشه به مشاوره پزشکی مراجعه کنیدتابهترین راه جلوگیری به شما پیشنهاد شه وسعی کن خواسته خودت وخانومت براورده شه.
    چون خودمن برای اینکه4سال بچه دار نشیم کورکورانه عمل کردم وبه خواست همسرم جلوگیریه طبیعی داشتیم چون باراههای دیگه آشنا نبودم واین باعث شدکه  سالها من با استرس نزدیکی داشته باشم وحالا به جایی برسم که اختلافاتم شروع شه که سالهاست از او ارضانمی شدم.
    پس همه جوانب را در نظر بگیر وجلوگیری کن که موقع رابطه جنسی استرس نداشته باشی.
    شادباشی.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید