شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس جنب شدن

1. با سلام .
    یه چند روزی هست که زیاد استمنا میکنم .
    دفعه ی آخر احساس جنب شدن زیادی بهم دست داد و بعد از آن هر چند وقت احساس جنب شدن بهم دست میده ولی هیچ منی از آلت خارج نمیشود . باید چکار کنم ؟؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. am2003gh نوشته است: با سلام .
    یه چند روزی هست که زیاد استمنا میکنم .
    دفعه ی آخر احساس جنب شدن زیادی بهم دست داد و بعد از آن هر چند وقت احساس جنب شدن بهم دست میده ولی هیچ منی از آلت خارج نمیشود . باید چکار کنم ؟؟؟

سلام
    حجم  توليدي مايع مني در بدن انسان  ميزان مشخصي دارد حال اگردفعات انزال شما  بيش از توليد آن باشد  طبيعتاً حجم مايع مني كه در هنگام انزال از شما خارج ميشود كم تر ميشود .و شايد در واقع آنقدر كم باشد كه چيزي احساس نكنيد
    استمناء ميتواند مشكلاتي را به دنبال داشته باشد
    از اين عمل خودداري كنيد
    اگر چند روزي استمناء نكرديد و حجم مايع مني به حالت اول برنگشت به پزشك اورولوژي مراجعه كنيد

3. سلام . ممنون از راهنامییتون .
    از کجا بفهمم که حجم منی به حالت اول برگشته ؟؟؟
    الان وقتی فیلم رابطه جنسیی میبینم ، آلتم راست نمیشه . چکار کنم ؟

4. am2003gh نوشته است: سلام . ممنون از راهنامییتون .
    از کجا بفهمم که حجم منی به حالت اول برگشته ؟؟؟
    الان وقتی فیلم رابطه جنسیی میبینم ، آلتم راست نمیشه . چکار کنم ؟

سلام ديگر استمناء نكنيد بعد از مدتي كه حجم مايع بدن زياد شد خود بدن به صورت اتوماتيك وار آن را تخليه ميكند .
    تماشاي اينگونه فيلم ها بعد از مدتي براي فرد عادي شده  و ديگر فرد را تحريك نميكند  از تماشاي اينگونه فيلم ها خودداري كنيد .
    با استمناء  بيش از حد سلامت بدن خود را به مخاطره مي اندازيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. دوست عزیز. استمنا کردن باعث می شود که انرژی بدن شما زودتر  تخلیه شود. مثلا اگر شما استمنا کردید، حتما منی بیرون آمده هنوز کارایی داشته و احتیاج به نوسازی در بدن نمی باشد. وقتی منی کارایی خود را از دست داد یا به طور خودمانی تر تاریخ مصرفش گذشت، خود بدن شبانه آن را تخلیه کرده و جایگزین می کند. در نتیجه شما حداکثر استفاده را از انرژی بدنتان می برید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید