شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل بزرگی بیضه

1. پرسش:با سلام، گمان می کنم اندازه یکی از بیضه هایم مشکل دارد. یکی از آنها به اندازه یک تخم مرغ و دیگری به اندازه یک تیله ی کوچک است. حدود 4 سال است که استمنا می کنم. اما تازگی ها در منی من غیر از ماده سفید رنگ، مواد زرد رنگی نیز وجود دارد که به صورت توده های(حباب) کوچک هستند. مشکل از چیست؟ آیا اگر درمان را به تعویق بیاندازم خطری دارد؟( با توجه به اینکه بزرگی یکی از بیضه ها از 6 سال ÷یش وجود داشته) آیا این بیماری موجب معافیت از سربازی می شود؟

2. با اجازه دكتر !
    تا اونجا كه من ميدونم كوچكي بيضه در دفترچه معافي به آتروفي بيضه مريوط است !
    و اگر تنها آتروفي يكطرفه باشد (فقط يكي از بيضه ها كوچك باشد) باعث معافيت از رزم ميشود كه تقريبا تاثيري در خدمت ات نميكند !
    ولي اگر دوطرفه باشد و به اصطلاح هردو بيضه ات كوچك باشد ، باعث معافيت كامل ات ميشود (البته بعد از مراحل كميسيون پزشكي)

3. 8895400 نوشته است: پرسش:با سلام، گمان می کنم اندازه یکی از بیضه هایم مشکل دارد. یکی از آنها به اندازه یک تخم مرغ و دیگری به اندازه یک تیله ی کوچک است. حدود 4 سال است که استمنا می کنم. اما تازگی ها در منی من غیر از ماده سفید رنگ، مواد زرد رنگی نیز وجود دارد که به صورت توده های(حباب) کوچک هستند. مشکل از چیست؟ آیا اگر درمان را به تعویق بیاندازم خطری دارد؟( با توجه به اینکه بزرگی یکی از بیضه ها از 6 سال ÷یش وجود داشته) آیا این بیماری موجب معافیت از سربازی می شود؟

سلام
    شما بايد هر چه زود تر توسط پزشك متخصص اورولوژي معاينه شويد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید