شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قطع نشدن پریود د و احتمال حاملگی

1. جناب دکتر من دو هفته پیش شب هنگام خواب دچار خروج آب شدم . صبح که از خواب پا شدم متوجه نشدم تا 12 ساعت بعد  از روی شلوارکم که متوجه شدم که ملتحم شدم  و با انگشتهای دستم شلوارمو لمس کردم تا مطمئن شم و دیدم  که منی خشک شده بهش چسبیده ویادم اومد که دیشب ملتحم شدم
    یک ساعت بعد با همون انگشتم واژان رو تحریک کردم
    اون فرد یک هفته بعد با سه روز تاخیر پریود شد اما بر خلاف دوره های قبل که 2 روز اول خونریزی شدید  و 2 روز بعد خونریزی کم داشت (پریود ایشون 5 روزه و اغلب نا منظم است)  اینبار 4 روز اول پریود خونریزی  شدید داشتند و 3 روزه که خونریزیشون کم شده اما تا این لحظه قطع نشده و در کل تا امروز یک هفته است پریودن
    حال سوال من
    1-بعد از 12 ساعت اون هم اسپرمی که 12 ساعت در فضای بیرون بوده وکاملا خشک شده  زنده میمونه یا اگه زنده بمونه قابلیت باروری داره؟
    2_با این پریود احتمال باروری هست؟ اخه غیر طبیعیه ؟من تو سایت خوندم که اگه خونریزی غیر طبیعی باشه احتمال باروری یا باروری خارج از رحمی است.اگه نه چه دلایلی باعث این پریود غیر طبیعیه؟

راستی رنگ خونی که خارج شده متفاوت نبوده و مثل همیشه است.+ دوره قبل که هیچ گونه ارتباطی نبود 15 روز تاخیر داشتند و در اون دوره هم 2 روز اول که باید خونریزی شدید میبود کم بود و دو روز بعد شدید بود
    خواهشمندم به دوسوال من پاسخ دهید
    سعی کردم توضیحات  کامل بنویسم تا در پاسخ دهی دستتون باز باشه ممنون

2. paniz_tm نوشته است: جناب دکتر من دو هفته پیش شب هنگام خواب دچار خروج آب شدم . صبح که از خواب پا شدم متوجه نشدم تا 12 ساعت بعد  از روی شلوارکم که متوجه شدم که ملتحم شدم  و با انگشتهای دستم شلوارمو لمس کردم تا مطمئن شم و دیدم  که منی خشک شده بهش چسبیده ویادم اومد که دیشب ملتحم شدم
    یک ساعت بعد با همون انگشتم واژان رو تحریک کردم
    اون فرد یک هفته بعد با سه روز تاخیر پریود شد اما بر خلاف دوره های قبل که 2 روز اول خونریزی شدید  و 2 روز بعد خونریزی کم داشت (پریود ایشون 5 روزه و اغلب نا منظم است)  اینبار 4 روز اول پریود خونریزی  شدید داشتند و 3 روزه که خونریزیشون کم شده اما تا این لحظه قطع نشده و در کل تا امروز یک هفته است پریودن
    حال سوال من
    1-بعد از 12 ساعت اون هم اسپرمی که 12 ساعت در فضای بیرون بوده وکاملا خشک شده  زنده میمونه یا اگه زنده بمونه قابلیت باروری داره؟
    2_با این پریود احتمال باروری هست؟ اخه غیر طبیعیه ؟من تو سایت خوندم که اگه خونریزی غیر طبیعی باشه احتمال باروری یا باروری خارج از رحمی است.اگه نه چه دلایلی باعث این پریود غیر طبیعیه؟

راستی رنگ خونی که خارج شده متفاوت نبوده و مثل همیشه است.+ دوره قبل که هیچ گونه ارتباطی نبود 15 روز تاخیر داشتند و در اون دوره هم 2 روز اول که باید خونریزی شدید میبود کم بود و دو روز بعد شدید بود
    خواهشمندم به دوسوال من پاسخ دهید
    سعی کردم توضیحات  کامل بنویسم تا در پاسخ دهی دستتون باز باشه ممنون

سلام
    اسپرم خشك شده قابليت باروري ندارد
    براي برسي علت بي نظمي هاي قائدگي به پزشك متخصص زنان مراجعه شود

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید