شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتارهای عجیب جنسی

1. شریک جنسی من اصرار به برخی مسائل جنسی دارد که برای من قابل درک نیست  و از درست و غلط بودنش بی اطلاعم به طور مثال از من خواهان دفع ادرار در کنارش هست و یا مواردی شبیه این.
    نمیدانم چنین کارهایی درست هست یا نه لطفا راهنماییم کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. pari_200250 نوشته است: شریک جنسی من اصرار به برخی مسائل جنسی دارد که برای من قابل درک نیست  و از درست و غلط بودنش بی اطلاعم به طور مثال از من خواهان دفع ادرار در کنارش هست و یا مواردی شبیه این.

سلام،
    اینگونه رفتارها یک نوع انحراف جنسی است، یعنی رابطه جنسی است که در مسیر صحیح آن قرار ندارد. این رفتارها وقتی غیر طبیعی است که اکثر افراد جامعه آن را غیر طبیعی بدانند، برای دیگران مضر باشد و یا شخص مبتلا از آن رنج ببرد.

3. با اجازه از بزرگا .

100 درصد شریک جنسی شما از شما توقعات نا معقول داره ومطمئن باشید که ایشون زیاد فیلمهای متالیکا رو دیده.
    به نظر من دوری ازش بهترین فکر ممکنه میتونه باشه.

4. موردی مثل تقاضای گذاشتن و برداشتن نوار بهداشتی هم یک انحراف جنسی هست؟
    چون اصلا احساس خوبی نسبت به این مسئله ندارم..

5. pari_200250 نوشته است: شریک جنسی من اصرار به برخی مسائل جنسی دارد که برای من قابل درک نیست  و از درست و غلط بودنش بی اطلاعم به طور مثال از من خواهان دفع ادرار در کنارش هست و یا مواردی شبیه این.

هستند کسانی که یه ذره انحراف جنسی دارند.
    مثلا بعضی ها مثل ایشون هستند و بعضی ها مورد های دیگر.
    موارد انحراف زیاده.
    البته از دکتر میخوام بپرسم که این موارد  درمان داره؟
    مثلا کسانی که دوست دارن زیر سلطه باشند؟

6. armin321 نوشته است:
    pari_200250 نوشته است: شریک جنسی من اصرار به برخی مسائل جنسی دارد که برای من قابل درک نیست  و از درست و غلط بودنش بی اطلاعم به طور مثال از من خواهان دفع ادرار در کنارش هست و یا مواردی شبیه این.

هستند کسانی که یه ذره انحراف جنسی دارند.
    مثلا بعضی ها مثل ایشون هستند و بعضی ها مورد های دیگر.
    موارد انحراف زیاده.
    البته از دکتر میخوام بپرسم که این موارد  درمان داره؟
    مثلا کسانی که دوست دارن زیر سلطه باشند؟

سلام،
    در کسانی که معیارهای بالا (اکثر افراد جامعه آن را غیر طبیعی بدانند، برای دیگران مضر باشد و یا شخص مبتلا از آن رنج ببرد) را دارند می بایست توسط پزشک ارزیابی شوند و برای درمان می توان با کمک مشاوره و رفتار درمانی به بهبود فرد کمک نمود.

7. سلام.
    البته من جسارت نمی کنم و روی حرف آقای دکتر حرف بزنم ولی فقط نظرم رو میگم:
    با وجود اینکه ادرار دارای برخی مواد ضد عفونی کننده هست ولی نباید فراموش کرد که یکی از راههای ایجاد تعادل در مواد بدن و در عین حال حامل مواد زاید بدن و احتمالا سموم دفع شده بدن نیز می باشد.
    بنابراین انجام این حرکت کاملا مضر می باشد.

در مورد بهار خانم هم سوالشون نا مفهومه.

8. miladsis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مسلما اين يك انحراف جنسي است اما مطمين باشيد قابل درمان است.معولا اينگونه انحراف ها زماني رخ مي دهد كه فرد در گذشته ي نه چندان نزديك دچار كمبود معنوي يا بحران هاي شديد روحي شده است و با انتقال اين انرژي منفي به روابط جنسي (يعني جايي كه معمولا در خانواده هاي سنتي سركوب شده ترين نوع رابطه است)قصد اعتراض دارد.در بعضي از مواقع نيز فرد دوست دارد طرف مقابل او را تحقير كند كه به اين نوع رابطه master-slave  گفته مي شود اما شايد هم رفتار شريك جنسي شما فقط تقليد از يك فيلم پورنو است(هموني كه دوستمون گفت)به هر حال آنچه مسلم است روند درماني بيشتر روان درماني است تا چيز ديگر.ممنون

9. شاید ارتباطی داشته باشه:

Coprophilia:

از 2 کلمه بونانی به معنای "نجاست" و "دوست داشتن" تشکیل شده است. همچنین آن را Fecolling یا Coprolagnia نیز می نامند.نوعی از پارافیلیا است که شخص به مدفوع انسان و یا حیوان و کلا نجاست جذب می شود.

Coprophilia حسی ناهنجار و غیر عادی است که شخص به بو کشیدن , خوردن و دیدن مدفوع جذب می شود و از انجام این کارها احساس رضایت می کند.درست مانند بازی ها و اعمالی که شخص با مدفوع انجام داده و خود به خود ارضا می شود.(چه با همجنس و چه با جنس مخالف).

بعضی از Coprophilia ها دیگران را مجبور می کنند تا مدفوع را بخورند که این عمل کار پرخطری است که ممکن است باعث ایجاد عفونت باکتریایی شود که این باکتری های روده ای ممکن است در انتها شخص را به هپاتیت و یا بیماری های دیگر مبتلا کنند

کد:
    لینک منبع: http://www.iranfet.com/article/0009.htm

10. بعضی ها قبل از عمل جنسی اصرار به گرفتن حمام دارند !و حتی دوست دارند این عمل داخل آب (وان یا استخر )صورت بگیرد !به نظر شما عادیست!

11. a27snowa نوشته است: بعضی ها قبل از عمل جنسی اصرار به گرفتن حمام دارند !و حتی دوست دارند این عمل داخل آب (وان یا استخر )صورت بگیرد !به نظر شما عادیست!

با سلام
    فکر نمکینم این تقاضا  غیر عادی باشد ولی اینرا بدانید برای لذت و ارگاسم قانون خاصی نیست و هر کسی روش خودش را دارد اما اگر خیلی غیر معقول بود باید بررسی شود و روش فکرکرد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید