شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضعف بدن و سرگیجه

1. با سلام خدمت دکتر رهام
    می خواستم به مشکل من نهایت توجه را کرده و بهترین راهنمایی را بکنید من جوانی 23 ساله هستم مدت شش سال پیش به طور مفرط به خود ارضایی روی آوردم  که بعد از مدتی دچار سرگیجه و ضعف شدید بدنی شدم  که بعد از مراجعات مکرر و به متخصصان خون و داخلی هیچ نتیجه ای نگرفتم و آثار ان تا الان در من باقی مانده است بطوری که الان دیگه حتی پیاده روی مسافت طولانی را نمیتوانم انجام دهم  یعنی اگه مسافتی رو طی کنم به نفس نفس زدن می افتم و احساس سرگیجه میکنم و روی زمین می نشینم و چشمانم زردی می رود الان هم که گهگاه به خود ارضایی روی می آورم سرگیجه ام شروع می شود . همیشه حالت سرسنگینی دارم می خواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید یا حتی اگر خواستید آزمایشاتم رو براتون بفرستم البته بقول دکترا  توی آزمایشات هیچی دیده نمیشه ولی اگه خواستید براتون خواهم فرستاد جهت اطلاع الان وزنم 55 کیلو و قدم 65 سانت می باشد . منتظر جوابتونم .با تشکر خداحافظ

2. ghas_iran نوشته است: با سلام خدمت دکتر رهام
    می خواستم به مشکل من نهایت توجه را کرده و بهترین راهنمایی را بکنید من جوانی 23 ساله هستم مدت شش سال پیش به طور مفرط به خود ارضایی روی آوردم  که بعد از مدتی دچار سرگیجه و ضعف شدید بدنی شدم  که بعد از مراجعات مکرر و به متخصصان خون و داخلی هیچ نتیجه ای نگرفتم و آثار ان تا الان در من باقی مانده است بطوری که الان دیگه حتی پیاده روی مسافت طولانی را نمیتوانم انجام دهم  یعنی اگه مسافتی رو طی کنم به نفس نفس زدن می افتم و احساس سرگیجه میکنم و روی زمین می نشینم و چشمانم زردی می رود الان هم که گهگاه به خود ارضایی روی می آورم سرگیجه ام شروع می شود . همیشه حالت سرسنگینی دارم می خواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید یا حتی اگر خواستید آزمایشاتم رو براتون بفرستم البته بقول دکترا  توی آزمایشات هیچی دیده نمیشه ولی اگه خواستید براتون خواهم فرستاد جهت اطلاع الان وزنم 55 کیلو و قدم 65 سانت می باشد . منتظر جوابتونم .با تشکر خداحافظ

سلام
    با اجازه آقاي دكتر صادقي
    به طور كلي دفعات  خود ارضايي و يا نزديكي  به قواي جسماني يك فرد وابسته است و اگر كسي بيش از نياز و بنيه بدن خود به اين كار  روي آورد همين مشكلاتي را كه شما پيش رو داريد به دنبال خواهد داشت
    اگر جواب آزمايشات توسط پزشك چك شده است پس به طور يقين سرگيجه و مشكلات ديگر شما به علت  ضعف  قواي جسماني شما ميباشد پس از خود ارضايي دست بكشيد و خود را تقويت كنيد
    براي تقويت بدن ميتوانيد از دسته دارويي ويتامين ها تحت نظر پزشك بهره بگيريد.
    ضمناً در هنگام مراجعه به پزشك ايشان را درجريان خود ارضايي بي رويه خود بگذاريد تا بهتر به شما كمك كند .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید