شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تورم لب کوچک

1. با سلام
    سوالی داشتم من دختری 24 ساله و مجرد هستم  ممنون میشم به سوالم جواب بدین چون همیشه از رفتن به دکتر می ترسم  ورومم نمی شه که برم مشکل بزرگی دارم از حدود بیش از 1 سال پیش لب کوچک سمت راست واژنم بزرگ شده ومتورمه وبرنگ قهوه ای تقریبا به اندازه سر سینه در اومده ولی دردی یا سوزشی نداره نمی دونم در مان میشه یا نه ؟؟؟
    واینکه اصلا دلیل بوجود اومدنش چیه ؟؟؟؟؟
    خواهش می کنم زود به من جواب بدین ممنون

2. faro نوشته است: با سلام
    سوالی داشتم من دختری 24 ساله و مجرد هستم  ممنون میشم به سوالم جواب بدین چون همیشه از رفتن به دکتر می ترسم  ورومم نمی شه که برم مشکل بزرگی دارم از حدود بیش از 1 سال پیش لب کوچک سمت راست واژنم بزرگ شده ومتورمه وبرنگ قهوه ای تقریبا به اندازه سر سینه در اومده ولی دردی یا سوزشی نداره نمی دونم در مان میشه یا نه ؟؟؟
    واینکه اصلا دلیل بوجود اومدنش چیه ؟؟؟؟؟
    خواهش می کنم زود به من جواب بدین ممنون

سلام
    تغيير رنگ ويا بزرگ و كوچك شدن لب ها  اشكالي ندارد .
    چون بدون معاينه نميشود به طور دقيق نميتوان نظر داد بهتر است به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد
    در ضمن مراجعه به پزشك زنان براي مسائلي از اين قبيل يك امر طبيعي است و جاي خجالت ندارد

3. با سلام
    احتمال کیست غدد بارتولن برای شما مطرح میباشد حتما به متخصص زنان مراجعه کنید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  4. تمام مشكلات زنان در زمان  بعد از ازدواج برميگرده به اموزشهاي غلط مادران و مراجعه نكردن به پزشك تااگه خداي نكرده مشكلي فيزيولزي داشته باشن زدوتر برطرف بشه تا بعد از ازدواج با نزديكي كردن هاي پي در پي مكشلات بيشتر ميشه
    پس ترو خدا از دكتر رفتن نترسيد كسي براتون حرف در نمي اره  Embarassed

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید