شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از دارو برای منظم کردن عادت لطمه به میل جنسی میزنه ؟

1. میخواستم بدونم کسایی که از دارو برای منظم کردن عادتشون استفاده میکنن میل به آمیزش جنسیشون تاثیر میزاره ؟

2. M3hrtash نوشته است: میخواستم بدونم کسایی که از دارو برای منظم کردن عادتشون استفاده میکنن میل به آمیزش جنسیشون تاثیر میزاره ؟

سلام،
    معمولا مصرف قرصهای بارداری با توجه به تغییرات هورمونی و تاثیر روانی ناشی از اینکه جلوی بارداری ناخواسته را می گیرند تاثیر مثبتی در میل جنسی دارند با این حال در برخی مطالعات نشان داده شده که درصد پایینی از مصرف کنندگان دچار کاهش میل جنسی شده اند که در این موارد می بایست نوع داروی مورد مصرف تغییر کند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام آقای دکتر
    مدت فاصله بین دوقاعدگی جند روز معمولا باید باشه معمولا همه یا 28 روز یا30 روز ، ولی من هر 17 روز پریود میشم آیا این مشکلی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید
    باتشکر

4. mamany

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    البته با احترام به نظرات آقای دکتر در بروشور برخی از داروهای منظم کننده عادت کاهش میل جنسی اشاره شده و من خودم هم به عینه در مورد خودم مشاهده نمودم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید