شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه نزدیکی معقدی با بزرگ شدن باسن

1. با سلام خدمت دکتر رهام . آقای دکتر آیا نزدیکی معقدی باعث بزرگ شدن اندازه باسن میشود؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. nice_devil نوشته است: با سلام خدمت دکتر رهام . آقای دکتر آیا رابطه جنسی معقدی باعث بزرگ شدن اندازه باسن میشود؟

سلام،
    خیر، من تا به حال چنین مطلبی نخوانده ام.

3. miladsis

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقاي دكتر براي طرح چنين موضوعاتي خواهش مي كنم يك انجمن تحت عنوان(علمي - تخيلي)ايجاد كن كه علاقه مندان به بحث هاي تخيلي اونجا فعاليت كنند!!!! Shocked

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام.
    میخواستم بگم که چه دلیلی داره که شما سوالات کسی رو به مسخره میگیرید؟؟؟؟؟؟؟
    اتفاقا این تصور غلط خیلی از افراده و حتی عده ای فکر میکنن با اغاز رابطه ی جنسی یا ازدواج چاق میشن با اینکه یه رابطه ی خوب میتونه موجب لاغری و خوش اندامی هم بشه خیلی از تصورات مردم غلطه اما نباید به خودمون اجازه بدیم که اون هارو به مسخره بگیریم.
    بعد شما میتونید به تاریخ سوالات بیشتر توجه کنید چون بیشتر اون ها قبلا جوابشون رو گرفتند و دیگه نیاز به یه پاسخ دیگه از جانب شما نیست ممنون میشم سایت و به مسخره نگیرید.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. باسلام
    من هم با نظر مريم جان موافقم ما ايراني ها هميشه عادت داريم بجاي راهنماي ديگران را مسخره كنيم.

6. من هم این مطلبی رو که nice-devil گفته خیلی شنیدم ولی با این تفاوت که خیلی ها فکر میکنن رابطه مقعدی باعث فاصله افتادن بین دو قسمت باسن میشه (که البته نمیدونم درسته یا نه!)
    البته رابطه مقعدی در کل با توجه به مضراتش (از قبیل افتادگی رکتوم، آسیب اسفنکتر، پارگی مویرگ های مقعدی و...) چندان خوب نیست و به نظر من به لذتش نمی ارزه!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید