شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عادت ماهانه و برجستگی دور سینه

1. سلام خسته نباشید،
    من دو ماهه که پریودم یک هفته عقب می افته و دور سینه ام یه تعداد برجستگی ایجاد شده. آیا امکان داره من حامله باشم ولی بازم پریود بشم؟

2. jak_dany نوشته است: سلام خسته نباشید،
    من دو ماهه که پریودم یک هفته عقب می افته و دور سینه ام یه تعداد برجستگی ایجاد شده. آیا امکان داره من حامله باشم ولی بازم پریود بشم؟

سلام
    خير احتمال بارداري وجود ندارد براي پيدا كردن علت عقب افتادن دوره هاي خونريزي به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. با سلام و خسته نباشید. من یه سوال داشتم که باید از 3 ماه پیش تا الان یه توضیحی بدم. من حدود 3 ماه پیش شروع به خوردن کپسول راکوتان برای جوش های صورتم کردم و به توصیه پزشکم برای اولین بار شروع به خوردن قرص ال دی هم کردم . حدود 17 تا قرص ال دی خوردم و پریود شدم. بعد از اون برای یک ماه دیگه ال دی نخوردم . اما راکوتان ها رو می خوردم. تا اینکه 10 روز پیش دیگه راکوتان ها هم تموم شد . من ماه پیش 16 مهر پریود شدم و این ماه از روز 14 لکه بینی دیدم امروز 3 روز می گذره اما پریود من فقط به صورت لکه بینی هست و مقدارش خیلی کمه. راستش خیلی می ترسم و شبها از استرس خوابم نمی بره. این حالت دلیلش چیه؟ ممکنه از مصرف قرص های ال دی باشه ؟ اخه ماه قبل مثه همیشه پریود شدم و مشکلی نداشتم. ممکنه نشانه حاملگی باشه؟   تو رو خدا راهنماییم کنید چون الان دسترسی به دکتر ندارم و پزشک پوستم هم گفته بود در حین مصرف راکوتان نباید باردار بشم. چی کار کنم؟ دارویی؟ قرصی؟ ممنونم

4. سلام مجدد و خسته نباشید. نمی دونم چرا کسی جواب سوال منو نداد . اما حالا که 8 روز از دوره عادت ما هانه من می گذره من با مشکل دیگه ای روبرو شدم که خیلی نگرانم کرده . خواهش می کنم جوابم رو بدید... من از روز اول پریودی دل درد شدیدی داشتم که چون همیشه دو سه روز اول دل درد داشتم این ماه هم  توجهی نکردم و مسکن خوردم اما از روز 6 هم دل دردم خیلی شدید شد(بیشتر زیر شکم ) و هم خونریزیم!!! انگار عکس همیشه شده که روزهای اول پریودی خونریزی و دل درد شدیدتر داشتم حالا آخر دوره اون حالت ها رو دارم البته دل دردم هم بیشتر از قبل شده. رفتم پیش یک دکتر و بدون معاینه فقط کپسول مفنامیک اسید داد و گفت دیگه قرص ال دی نخورم و اگه خوب نشدم برم سونوگرافی. حالا می خواستم نظر شما رو بپرسم . ضمن اینکه امروز که روز 8 بود هنوز هم خونریزی دارم ولی دل دردم بهتر شده! خواهش می کنم کمک کنید. خیلی ممنون از از شما دوستان که وقت می ذارید. منتظرم .

5. راستی یه سوال: ممکنه تمام این تغییرات به خاطر استفاده از قرص ال دی باشه؟! این چیزا طبیعیه؟ آخه من تازه ازدواج کردم و شروع به خوردن این قرص ها. به نظر شما چه راهی برای جلوگیری رو انتخاب کنم؟!

6. shamina نوشته است: راستی یه سوال: ممکنه تمام این تغییرات به خاطر استفاده از قرص ال دی باشه؟! این چیزا طبیعیه؟ آخه من تازه ازدواج کردم و شروع به خوردن این قرص ها. به نظر شما چه راهی برای جلوگیری رو انتخاب کنم؟!

سلام،
    بله، هم ال دی و هم راکوتان می توانند باعث این تغییرات بشوند، بهتر است قرصهای هورمونی را یا اصلا مصرف نکنید و یا حتما به صورت منظم مصرف نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید