شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی در مورد تحریک خانمها

1. سلام آقای دکتر
    قبل از طرح سوال لازم است عرض کنم  در مورد این سوال کلیه پاسخهای قبلی شما و هم چنین تصاویر بسیار خوبی را که در سایت قرار داده اید به دقت مرور کردهام و پاسخ خود را نگرفته ام هرچند کمک بسیاری به من کرده اند - بنابراین خاوهشمندم مرا به پاسخها قبلی ارجاع ندهید و پاسخ تشریحی محبت بفرمائید.
    سوال من در مورد پیدا کردن محل کلیتوریس و نحوه عمل در خصوص تحریک آنست .
    من با توجه کامل به دراهنمایی های شما ، در محدوده ای که فرموده بودید ، از طریق نوازش انگشتان و دست بهمراه کرم های موضعی مثل ژل فمور ، به مدت حتی تا 10 دقیقه ، اثری از تحریک کلیرتوریس در همسرم  مشاهده نکردم ، یعنی اصلا در اون ناحیه عضوی که سفت شده باشه لمس نمی شه ، نه تنها این ، بلکه اصولا در ناحیه ای که شما در شکل نشان داده اید چیزی حس نمی شه و وجود نداره - البته همسر سرد مزاج هم هست.
    آیا کلیتوریس در حالت عادی قابل مشاهده یا لمس هست؟؟؟
    آیا در حالت تحریک شده قابل مشاهده و لمس هست؟؟؟ اگر بله ممکنه حدود اندازه های اونرو بگید ؟؟؟
    آیا کلیتوریس زیر پوست خارجی قرار داده و عضوی داخلی محسوب میشه ؟ اگر این طوره چه طور می شه عمل نوازش و تحریک رو انجام داد؟؟
    یه راهی ارائه بدید که بتونم به راحتی این عضو رو در همسرم پیدا کنم و اونرو تحریک کنم تا بتونم همسرم رو به کامیابی کامل جنسی  از این طریق برسونم .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. ehsanne نوشته است: سلام آقای دکتر
    قبل از طرح سوال لازم است عرض کنم  در مورد این سوال کلیه پاسخهای قبلی شما و هم چنین تصاویر بسیار خوبی را که در سایت قرار داده اید به دقت مرور کردهام و پاسخ خود را نگرفته ام هرچند کمک بسیاری به من کرده اند - بنابراین خاوهشمندم مرا به پاسخها قبلی ارجاع ندهید و پاسخ تشریحی محبت بفرمائید.
    سوال من در مورد پیدا کردن محل کلیتوریس و نحوه عمل در خصوص تحریک آنست .
    من با توجه کامل به دراهنمایی های شما ، در محدوده ای که فرموده بودید ، از طریق نوازش انگشتان و دست بهمراه کرم های موضعی مثل ژل فمور ، به مدت حتی تا 10 دقیقه ، اثری از تحریک کلیرتوریس در همسرم  مشاهده نکردم ، یعنی اصلا در اون ناحیه عضوی که سفت شده باشه لمس نمی شه ، نه تنها این ، بلکه اصولا در ناحیه ای که شما در شکل نشان داده اید چیزی حس نمی شه و وجود نداره - البته همسر سرد مزاج هم هست.
    آیا کلیتوریس در حالت عادی قابل مشاهده یا لمس هست؟؟؟
    آیا در حالت تحریک شده قابل مشاهده و لمس هست؟؟؟ اگر بله ممکنه حدود اندازه های اونرو بگید ؟؟؟
    آیا کلیتوریس زیر پوست خارجی قرار داده و عضوی داخلی محسوب میشه ؟ اگر این طوره چه طور می شه عمل نوازش و تحریک رو انجام داد؟؟
    یه راهی ارائه بدید که بتونم به راحتی این عضو رو در همسرم پیدا کنم و اونرو تحریک کنم تا بتونم همسرم رو به کامیابی کامل جنسی  از این طریق برسونم .

سلام،
    اول اینکه اندازه کلیتوریس در زنان مختلف متفاوت است همانطور که اندازه آلت تناسلی در مردان مختلف می تواند با هم فرق داشته باشد.
    دوم اینکه جز توضیح و حداکثر ارجاع به تصاویر فکر نکنم در محیط مجازی کمک دیگری نمود.
    شما به تصویر آلت تناسلی زن (اینجا) مراجعه کنید. از ناحیه ای که به نام anterior commissure of labia major (یعنی ناحیه به هم رسیدن لب های بزرگ در قسمت قدامی)  تا ناحیه که به نام frenulum of clitoris باید به دنبال کلیتوریس بگردید. در حالت عادی قسمتی که به نام سر کلیتوریس نام گذاری شده قابل مشاهده نیست و در زیر پوست پوشاننده آن قرار دارد. با تحریک ناحیه گفته شده به آرامی معمولا کلیتوریس همانند آلت مرد به حالت نعوظ می رسد و بسته به اندازه اش ممکن است سر آن که معادل سر آلت مردانه است از زیر پوست پوشاننده به بیرون بیاید. توجه داشته باشید همانطور که در بالا هم ذکر شد این اندازه می تواند در افراد مختلف بسیار متفاوت باشد. در ضمن همسر شما هم می تواند در پیدا کردن این ناحیه به شما کمک کند. نکته دیگر این است که در موردی که شما دارید فرد موردنظر کلا به سختی تحریک می شود و شاید این نکته هم باعث عدم یافتن کلیتوریس شود. به طور کلی کلیتوریس پس از تحریک به صورت یک ضایعه تاندون مانند در ناحیه ای که بالا ذکر شد لمس می شود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. آقای دکتر از راهنمایی شما ممنونم
    اما بالاخره ، با تمام مواردی که فرمدید، راه حل چیست؟؟؟ و من چکاری باید انجام دهم تا این مشکل حل شود؟؟؟

4. ehsanne نوشته است: آقای دکتر از راهنمایی شما ممنونم
    اما بالاخره ، با تمام مواردی که فرمدید، راه حل چیست؟؟؟ و من چکاری باید انجام دهم تا این مشکل حل شود؟؟؟

سلام،
    این راهنمایی ها جنبه کلی گویی دارد و شما می بایست اینها را با توجه به شرایط خودتان و همسرتان بهینه سازی کنید. همراهی و خواستن هر دو طرف برای ایجاد رابطه مطلوب اهمیت زیادی دارد و اگر طرف مقابل تمایلی نداشته باشد تلاشهای شما بی نتیجه خواهد بود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید