.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 10529 بازديد •  
سوتین های جادویی

نویسنده پیام
asal_777

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 29 فروردین 1387 - 01:45    عنوان:  سوتین های جادویی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام میخواستم بدونم آیا استفاده از سوتین های جادویی ( ویبره دار)  که جهت فرم دهی سینه استفاده میشه عوارضی داره ؟ با توجه به اینکه من مجرد هستم و در جایی خوندم که استفاده از اونها باعث اختلال در غدد سینه میشه .
ممنون میشم اگر جواب بدید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: پنج‌شنبه 29 فروردین 1387 - 01:45    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: جمعه 30 فروردین 1387 - 08:24    عنوان: icon_question Re: سوتین های جادویی آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
asal_777 نوشته است: سلام میخواستم بدونم آیا استفاده از سوتین های جادویی ( ویبره دار)  که جهت فرم دهی سینه استفاده میشه عوارضی داره ؟ با توجه به اینکه من مجرد هستم و در جایی خوندم که استفاده از اونها باعث اختلال در غدد سینه میشه .
ممنون میشم اگر جواب بدید.

سلام،
من تجربه ای در مورد این محصول ندارم، در مورد نتایج و یا عوارض احتمالی باید از کسانی که استفاده کرده اند پرس و جو کنید. اما به نظر من و به طور کلی استفاده از چنین محصولاتی که احتمالا از طرف سازمانهای سلامت معتبر هم تاییدیه ای ندارند درست نیست. چون شاید شما از این محصول نتیجه کوتاه مدت هم بگیرید ولی 10 یا 20 سال بعد معلوم نیست که آیا این عمل شما چه نتیجه ای برایتان خواهد داشت و اگر به بیماری یا بدخیمی مرتبط با پستان مبتلا شوید آیا فرم دهی در سن ارزش عواقب آن را خواهد داشت!؟!

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : asal_777, tarsa, helenayemahdi, invisible, 136413581391
kambiz

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1387 - 12:49    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
هيچ اثر مثبتي نداره فقط ميتونه سينه هاي شما رو تحريك كنه.

امضاامضاء كه ندارم انگشت هم نميزنم چون انگشتم كثيف ميشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
roxana

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 26 مرداد 1387 - 00:25    عنوان:  افزایش سایز سینه با استفاده از سوتین های magic bra آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
با سلام و خسته نباشید.
من 21 ساله هستم .قدم 164 و وزنم 64 کیلوگرم است .با این وجود سینه هایم نسبت به هیکلم کوچک است .می خواستم بپرسم  این  سوتین های جادویی *مجیک برا*  که به تازگی بسیار تبلیغ می شود مفید هستند یا نه؟ و ایا عوارضی دارند؟ و آیا پس ازمدتی  استفاده از این سوتین ها ،سینه به سایز قبلی خود برمی گردد یا نه؟
لطفا اگر این وسیله مفید نیست روشی را برای افزایش سایز سینه پیشنهاد کنید .
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
akak37

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 - 17:07    عنوان:  سوتين جادوئي آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
ايا استفاده از سوتين هايي با عنوان مجيك برا كه ادعا ميشود عضلات سينه را ورزش ميدهد در سفتي و بزرگي سينه ها موثراست ؟  ايا استفاده از كرم هاي سفت كننده سينه عوارضي ندارد ؟

امضاخدا را از یاد نبریم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 27 اردیبهشت 1388 - 17:07    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 28 اردیبهشت 1388 - 22:08    عنوان:  Re: سوتين جادوئي آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
akak37 نوشته است: ايا استفاده از سوتين هايي با عنوان مجيك برا كه ادعا ميشود عضلات سينه را ورزش ميدهد در سفتي و بزرگي سينه ها موثراست ؟  ايا استفاده از كرم هاي سفت كننده سينه عوارضي ندارد ؟

سلام

مهمترین عارضه محصولاتی که نام بردید اینه که فایده ای ندارند !
تنها راه علمی بزرگتر کردن سینه جراحی هست که اونهم عوارض خودشو داره و بنظر من بجز درمواقع واقعا ضروری نباید طرفش رفت

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
akvil

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: پنج‌شنبه 21 خرداد 1388 - 19:22    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
من از همون میجیک برا ها استفاده کردم و به گفته دکتر با این که فقط 20 روز استفاده کردم باعث تحریک پستان ها و افزایش هرمون پرولاکتین شده که باعث لک بینی و در دراز مدت باعث نازایی میتونه بشه.
علاوه بر هزینه زیاد دستگاه 63 تومان برای دو تکه پلاستیک ساخت چین هزینه دوا درمان هم اضافه میشه و عوارض مصرف داروها و هرمون های به هم خورده هم بیا روش.
من الان دو ساله درگیرم و همه مشکلم به خاطر همون لعنتی سایز سینه بزرگ میشه ولی موقت هست.چون تحریک میکنه سلول سینه فکر میکنه خبری هست نوزادی چیزی اومده و هرمون شیر دهی از هیپوفیز ترشح میشه که پرولاکتین هست و مقدار زیاد اون باعث قطع تخمک گذاری و حتی قطع پریود میشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : asal_777, invisible, mahad, shirin12
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2018 روز قبل (21 خرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد بزرگ کردن سینه های کوچک بدون چاقی 8 konjkavjoon 17460 چهار‌شنبه 14 اردیبهشت 1390 - 15:46
JaSina مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد لکه های قهوه ای روی سینه 8 sorahi 8891 چهار‌شنبه 17 آذر 1389 - 07:20
samina59 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد با سینه های شل چه کنیم؟ 12 zahra0890 16976 چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 07:21
maepc مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سینه های کوچک ! 1 gemini 4603 یکشنبه 29 شهریور 1388 - 06:15
Clooney مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کرم های بزرگ کننده ی سینه 2 maryam68 14776 یکشنبه 17 شهریور 1387 - 03:14
parisaa2 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید