.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 14248 بازديد •  
غده های چربی

نویسنده پیام
coco

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: سه‌شنبه 27 فروردین 1387 - 18:00    عنوان:  غده های چربی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و عرض خسته نباشید
بنده 43 ساله هستم وقبلاً ورزش کشتی انجام میدادم  بعد از چند سال دوباره کار با وزنه را شروع کردم اما متأسفانه بعد از چند ماه متوجه شدم در کلیه قسمتهای بدن  که به نوعی با بلند کردن وزنه های سنگین درگیر بودند (مانند عضلات شکم،پشت بازو ، عضلات کمر وغیره ) توده های سفت بصورت غده های چرب ایجاد شده و کم کم بزرگتر میشوند وکمی هم خارش دارند
یکی از غده های چربی را که بزرگتر شده بود و در روی عضله نزدیک آرنج قرار داشت بوسیله عمل جراحی درآوردم وبقیه همچنان باقیست لطفاً بفرمایید علت بوجود آمدن این غده ها چیست ؟وآیا فقط عمل جراحی تنها راه خلاصی از آنهاست ؟به چه متخصصی باید مراجعه کنم ؟
وکار با وزنه دوباره باعث افزایش این غده ها خواهد شد یا نه ؟ضمناً این سئوال بنده برای دومین باراست که ارسال میشود لطفاً پاسخ دهید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 27 فروردین 1387 - 18:00    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: چهار‌شنبه 28 فروردین 1387 - 10:48    عنوان: icon_funny Re: غده های چربی آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
coco نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید
بنده 43 ساله هستم وقبلاً ورزش کشتی انجام میدادم  بعد از چند سال دوباره کار با وزنه را شروع کردم اما متأسفانه بعد از چند ماه متوجه شدم در کلیه قسمتهای بدن  که به نوعی با بلند کردن وزنه های سنگین درگیر بودند (مانند عضلات شکم،پشت بازو ، عضلات کمر وغیره ) توده های سفت بصورت غده های چرب ایجاد شده و کم کم بزرگتر میشوند وکمی هم خارش دارند
یکی از غده های چربی را که بزرگتر شده بود و در روی عضله نزدیک آرنج قرار داشت بوسیله عمل جراحی درآوردم وبقیه همچنان باقیست لطفاً بفرمایید علت بوجود آمدن این غده ها چیست ؟وآیا فقط عمل جراحی تنها راه خلاصی از آنهاست ؟به چه متخصصی باید مراجعه کنم ؟
وکار با وزنه دوباره باعث افزایش این غده ها خواهد شد یا نه ؟

سلام،
معمولا در هنگام کار با وزنه و چنین ورزش هایی رژیمهای غذایی غنی و پر انرژی نیز گرفته می شود، اگر انرژی دریافتی با مصرفی منطبق نباشد، اضافه آن بیشتر به صورت بافت چربی و در قسمتهای مختلف بدن ذخیره می گردد. تا زمانی که این توده های چربی مشکلی برای سایر قسمتها ایجاد نکرده اند یا اینکه مشکل زیبایی برای فرد نداشته باشند، با آنها کاری ندارند. در این موارد توده چربی با جراحی و توسط جراح خارج می شود. در صورتی که شما این روش را ادامه دهید، احتمال بروز چنین ضایعات وجود خواهد داشت.

coco نوشته است: ضمناً این سئوال بنده برای دومین باراست که ارسال میشود لطفاً پاسخ دهید

این اولین مطلبی است که شما در این سایت ارسال نموده اید (صفحه شخصی خود را نگاه کنید) ، در ضمن لطفا قوانین سایت را مجددا مطالعه بفرمایید (قانون دو - 7).

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : coco, mehdijoon
coco

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 31 فروردین 1387 - 17:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سلام
آیا بلند کردن وزنه های سنگین و پاره شدن مویرگها دلیل بوجود آمدن غده های چربی نیست؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387 - 21:05    عنوان: icon_disgusting پاسخ (پاره شدن مویرگ) آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
coco نوشته است: با سلام
آیا بلند کردن وزنه های سنگین و پاره شدن مویرگها دلیل بوجود آمدن غده های چربی نیست؟

سلام،
به دنبال پارگی مویرگ گلبولهای قرمز در بافت پخش می شوند و در آن محدوده باقی می مانند، مویرگ ترمیم پیدا کرده و به حالت اول خود بازمی گردد. حال این گلبولها که خارج شده اند اگر در نزدیکی پوست باشند که همان کبودی را شما مشاهده می کنید که بعد از مدتی و به دنبال تجزیه آنها به رنگ زرد درآمده و به تدریج جمع آوری می شوند. در ساختارهای داخلی هم وضع به همین منوال خواهد بود و در این جریان سلولهای چربی اصلا دخالتی ندارد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : coco
coco

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 9 اردیبهشت 1387 - 22:22    عنوان: icon_disgusting غده های چربی آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با سلام و با تشکر از شما
لطفاً در مورد تزریق استروئید برای از بین بردن غده های چربی (lipoma ) بیشتر توضیح بدهید و
آیا این روش عوارضی در پی دارد یا نه ؟ و برای این کار به چه متخصصی باید مراجعه شود ؟
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 9 اردیبهشت 1387 - 22:22    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387 - 07:29    عنوان: icon_funny Re: غده های چربی آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
coco نوشته است: با سلام و با تشکر از شما
لطفاً در مورد تزریق استروئید برای از بین بردن غده های چربی (lipoma ) بیشتر توضیح بدهید و
آیا این روش عوارضی در پی دارد یا نه ؟ و برای این کار به چه متخصصی باید مراجعه شود ؟
با تشکر

سلام،
برای درمان توده های چربی در صورتی که مشکل ایجاد کرده باشند کی توان از روشهای زیر کمک گرفت:
1 - تزریق استروئید : که معمولا در توده های کوچک (با قطر کمتر از 5/2 سانتیمتر) انجام می شود و باعث جمع و کوچک شدن توده می شود و ممکن است کاملا آن را از بین نبرد.
2 - لیپوساکشن
3 - جراحی
این روشها توسط جراحان انجام می شود شما می تواندی به یک جراح عمومی مراجعه کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : coco
Borna_2

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 24 مهر 1388 - 22:31    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
با سلام
من پسری 15 ساله هستم
چند روزی هست که متوجه وجود توده ای در روده(بالای مثانه)شده ام!اگر میشود لطفا توضیح دهید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1893 روز قبل (24 مهر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد درد و انجام کار بعد از ختنه 2 kojabadi 253 جمعه 23 اسفند 1392 - 10:19
ramtin511 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد دلایل ایجاد زخمی بزرگ در سر الت کودک 3ساله 0 raha1341 806 شنبه 9 مهر 1390 - 17:01
raha1341 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوال درباره ایجاد سینه 4 reza2009 2566 شنبه 12 دی 1388 - 01:27
reza2009 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بزرگ شدن سایز سینه در خانم ها 13 maryamk 35507 جمعه 23 مرداد 1388 - 17:27
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد خونريزي بالاي مقعد 22 afrashteh 11992 جمعه 19 تیر 1388 - 07:24
pouriajoon مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید