شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شرایط من برای بارداری نرمال است یا نه؟

1. با سلام
    [من نزدیک به سه سال از قرصهای ضد بارداری استفاده کردم . قبل از استفاده از این قرصها نزدک به 6 روز پریود می شدم . در زمان استفاده از این قرصها مدت 2 روز پریود می شدم ،اما الان حدود یک سال هست که از قرص استفاده نکرده و طبیعی جلوگیری می کنم . در این یکسال پریود منضم داشته ام اما مدت پریود باز هم 2 روز است ، البته زمان شروع فقط لکه بینی دارام و بعد از یکی دو روز لکه بینی 2 روز پریود می شوم . در ضمن فاصله پریودها ها هم بیشتر از 25 روز است . مدت 2 ماه است جلوگیری نلی کنم ولی حامله نشده ام .می خواستم بدونم شرایط من طبعیی است یا نه ؟
    با تشکر

2. bbbbbb نوشته است: با سلام
    [من نزدیک به سه سال از قرصهای ضد بارداری استفاده کردم . قبل از استفاده از این قرصها نزدک به 6 روز پریود می شدم . در زمان استفاده از این قرصها مدت 2 روز پریود می شدم ،اما الان حدود یک سال هست که از قرص استفاده نکرده و طبیعی جلوگیری می کنم . در این یکسال پریود منضم داشته ام اما مدت پریود باز هم 2 روز است ، البته زمان شروع فقط لکه بینی دارام و بعد از یکی دو روز لکه بینی 2 روز پریود می شوم . در ضمن فاصله پریودها ها هم بیشتر از 25 روز است . مدت 2 ماه است جلوگیری نلی کنم ولی حامله نشده ام .می خواستم بدونم شرایط من طبعیی است یا نه ؟
    با تشکر

سلام،
    الگوی خونریزی در افراد مختلف متفاوت است، اگر الگوی شما به طور منظم تکرار می شود، مشکلی ندارید. برای بالا بردن احتمال حاملگی توضیحات کاملی اینجا داده شده است. در صورت منظم بودن الگویی که ذکر کردید، شرایط شما طبیعی است و در صورت نزدیکی در زمانهای مناسب بارداری رخ خواهد داد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید