شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاخیرقاعدگی

1. سلام خدمت شما من سوالی دارم که مثله خوره ذهنمو می خوره لطفا جواب منو بدید  
    من ازبهمن پریود نشدم درهمین زمان عفونت شدید داشتم خارش ودرد پهلوها من نامزد دارم و باهم رابطه جنسی داشتیم اما مطمعن هستم که اسپرم واردبدنم نشده به دکترزنان مراجعه کردم به من آمپول داد تاپریود بشم اما4روز پریود نشدم قرص مترونیدازول مصرف میکنم درد شدید زیر شکم دارم سونوگرافی هم انجام دادم کیست یا چیزی دیده نشداندازه رم وهمه چیز طبیعی بود میشه راهنماییم کنید ممکنه بارداری باشه خیلی از شما ممنونم

2. سلام
    شما ذكر نكرديد رابطه جنسی شما در چه حدي بوده است
    ولي به هر حال اگر اطمينان داريد اسپرم وارد واژنتان نشده پس حامله نيستيد
    تاخير در پريود ممكن است در تمام خانم ها در طول زندگي چندين بار اتفاق بيفتد
    نگران نباشيد عواملي چون اضطراب و استرس و مسائل رواني ميتواند در عقب افتادن دوره جديد خونريزي موثر باشند .
    اگر آمپول زديد و  4 روز از تزريق آن گذشته  نگران نباشيد گاهي اوغات تا يكهفته طول ميكشد تا پريود شويد .
    اگر تا چند روز ديگر پريود نشديد به متخصص زنان براي برسي بيشتر مراجعه كنيد .

3. 1365827 نوشته است: سلام خدمت شما من سوالی دارم که مثله خوره ذهنمو می خوره لطفا جواب منو بدید  
    من ازبهمن پریود نشدم درهمین زمان عفونت شدید داشتم خارش ودرد پهلوها من نامزد دارم و باهم رابطه جنسی داشتیم اما مطمعن هستم که اسپرم واردبدنم نشده به دکترزنان مراجعه کردم به من آمپول داد تاپریود بشم اما4روز پریود نشدم قرص مترونیدازول مصرف میکنم درد شدید زیر شکم دارم سونوگرافی هم انجام دادم کیست یا چیزی دیده نشداندازه رم وهمه چیز طبیعی بود میشه راهنماییم کنید ممکنه بارداری باشه خیلی از شما ممنونم

سلام،
    نمی دانم آزمون تشخیص بارداری انجام داده اید یا نه، ولی اولین تشخیص در موارد تاخیر قاعدگی در کسانی که از لحاظ جنسی فعال هستند، وجود بارداری است. در صورت منفی بودن این آزمایش اقدامات و بررسی های بعدی جهت مشخص شدن علت انجام خواهد شد. در ضمن عفونت شما ارتباطی با تاخیر در خونریزی ماهیانه شما ندارد.

4. با سلام خدمت اقای دکتر:

من چند روزی است پریودی ام به تاخیر افتاده والان خیلی نگرانم البته در این مدت یه رابطه جنسی بدون دخول وبرخورد بین الت داشتم ومایع منی بیرون روی دست ریخته شده ، ولی نمی دانم چرا پریودیم به تاخیر افتاده در ضمن من چند شبه دچار کمر درد خفیف به همراه درد در ناحیه ی تناسلی ام هستم. اگر امکان دارد حالت های بارداری را نیز بیان کنید .با سپاس فراوان از شما.

5. سلام.
    معمولا در برخی موارد مثل: مشغله های فکری، کاری، فعالیتهای بدنی، برخی تغییر در آب و هوا ، تغییر در رژیم غذای  و ... ، احتمال به ناخیر افتادن و یا جلو افتادن قاعدگی وجود داره. که در صورت به تاخیر افتادن، قدری با درد در ناحیه کمر و یا داخل سینه و یا سر درد همراه خواهد بود. اگر بیش از 7 روز گذشت و آغاز نشد حتما به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام
    دوره پریود من معمولا بین 26 تا 30 روز است.و الان آخرای روز 30 هست و من پریود نشدم.نامزد دارم که رابطه جنسی به صورت واقعی نداشته ایم  اما گاهی ایشون انگشتش را داخل می کند و همیشه مواظب هستیم که انگشتش آلوده به منی نباشد.البته کمی اضطراب به علت فوت پدربزرگ نامزدم به من وارد شده است که در حد چند روز بود.(2-3روز).خیلی نگران هستم که نکند باردار شده باشم با اینکه دلیل واضحی برای آن نمی بینم.لطفا راهنماییم کنید.

7. sahel_m نوشته است: سلام
    دوره پریود من معمولا بین 26 تا 30 روز است.و الان آخرای روز 30 هست و من پریود نشدم.نامزد دارم که رابطه جنسی به صورت واقعی نداشته ایم  اما گاهی ایشون انگشتش را داخل می کند و همیشه مواظب هستیم که انگشتش آلوده به منی نباشد.البته کمی اضطراب به علت فوت پدربزرگ نامزدم به من وارد شده است که در حد چند روز بود.(2-3روز).خیلی نگران هستم که نکند باردار شده باشم با اینکه دلیل واضحی برای آن نمی بینم.لطفا راهنماییم کنید.

سلام

شما پاسخ خودتون رو دادید ولی اگر آرومتون میکنه من جملات خودتون رو تکرار می کنم

اگر منی به واژن نرسه امکان بارداری نیست و استرس هم روی نظم قائدگی تاثیر مستقیمی داره . مثل استرس از دست دادن یک عزیز یا استرس بارداری ناخواسته

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM

8. با عرض سلام و خسته نباشید.
    تاریخ آخرین پریودی من 17/5 بوده و در تاریخ 27/5 نزدیکی داشتم اما پریودی من تا تاریخ 25/6 به تاخیر افتاده و در تاریخ 17/6 تا 20/6 از تست حاملگی babay check استفاده کردم و هر بار جواب منفی بوده ولی به مقدار زیادی ترشحات دستگاه تناسلی من افزایش یافته است .البته حدود 1 ماه پیش هم کیست بارتولین داشتم که خود به خود تخلیه شد . اگر ممکن است بفرمائید که علل تاخیر پریودی من چیست ؟آیا تغییر عادات غذایی و روزه گرفتن و یا استرس می تواند یکی از این عوامل باشد؟
    با تشکر

9. sozhin نوشته است:

با عرض سلام و خسته نباشید.
    تاریخ آخرین پریودی من 17/5 بوده و در تاریخ 27/5 نزدیکی داشتم اما پریودی من تا تاریخ 25/6 به تاخیر افتاده و در تاریخ 17/6 تا 20/6 از تست حاملگی babay check استفاده کردم و هر بار جواب منفی بوده ولی به مقدار زیادی ترشحات دستگاه تناسلی من افزایش یافته است .البته حدود 1 ماه پیش هم کیست بارتولین داشتم که خود به خود تخلیه شد . اگر ممکن است بفرمائید که علل تاخیر پریودی من چیست ؟آیا تغییر عادات غذایی و روزه گرفتن و یا استرس می تواند یکی از این عوامل باشد؟
    با تشکر

سلام

معمولا بی بی چک تا دو هفته بعد از بارداری و چند روز بعد از عقب افتادن پریودی که اتفاق نیفتاده، جواب رو نشون میده. ولی برای اطمینان بیشتر اگر جواب منفی شد باز هم باید در چند روز تکرار بشه.
    اون ترشحات زیادتون هم ممکنه به همون کیست بارتولن مربوط بشه. برای کیست به متخصص مراجعه کردید؟ با مصرف دارو کیست برطرف شد؟ به هرحال اگر پیش متخصص نرفتید بهتره جهت معاینه برید.
    علل تاخیر پریودیتون هم شامل تمام مواردی که اسم بردید میشه مخصوصا استرس!
    ولی جهت اطمینان بیشتر بی بی چک رو یکبار دیگه امتحان کنید. از ادرار صبح هم استفاده کنید.

شاد باشید.

10. با سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران عزیز
    من و خانومم این مشکل رو داشتیم که قائدگیش عقب می افتاد
    من مخالف 100 درصد مصرف داروی شیمیایی هستم(البته تا اونجایی که امکان داشته باشه که مصرف نشه)
    از اطبای قدیم پرسیدیم چی مفیده؟
    اونا دم کرده بابونه + چایی سبز + نبات تجویز کردند
    امتحان کردیم خوب بود
    دم کرده گل محمدی هم قائدگی رو عقب میندازه
    این تجربه ای بود که ما داشتیم نمی دونم نظر آقای دکتر در این مورد چیه
    به همه آقایون می گم خانوما قبل از این دوران بسیار عصبی میشن و بهونه گیرو نقنقو
    خانوما ناراحت نشین این روانشناسی قاعدگیه
    از آقایون میخوام وقتی حس کردند خانومشون نزدیک این دوره رسیده با صبر و گذشت همه این حالتاشو بزارن به پای اثرات هورمونی بدنش و از هرررررررررگونه دعوا و جنگ اعصاب اجتناب کنن و سعی کنند به خانومشون آرامش بدهند تا اونم هر چه زودتر پریود بشه
    با شروع پریودی این بدخویی زن تموم میشه و از کارش پشیمون میشه و بعد از پریودی که دوران اوج شهوتشه حساااااابی کارایی که براش انجام دادین رو جبران می کنه
    اگه قبول ندارین یک دوره امتحان کنین
    این مطلبو از یک پزشک زنان شنیدم و عمل کردم و خیلی خوشحالم که این مطلب رو بلدم
    البته به روی خانومتون نیارین که اینو میدونین وگرنه اون برای اثبات این گفته خودشو ملزم به اجرای این قانون طبیعی می کنه که یه جوراایی مصنوعی می شه کاراش
    می دونین در رابطه جنسی اگه کاری با احساس و علاقه نباشه کل رابطه رو خراب می کنه
    زیاد حرفیدم
    با تشکر
    همیشه مهربان باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید