شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی

1. دختری هستم 19 ساله که تا به حال با هیچ کسی رابطه جنسی نداشتم اما در سالهای قبل خیلی دلم می خواست با یک نفر رابطه داشته باشم و فیلم هم نگاه می کردم ام الان که اینها را گذاشتم کنار متاسفانه هنگام بالا رفتن کوه یا به هنگام پیاده روی  آب  زیاد از رحم من بیرون می آید وموجب کمر درد من می شود به دکتر هم مراجعه کردم گفته کمرتان شل شده است دوستان به من گفته اند آب شهوت است که میاد چون بی رنگ و غلیظی لطفا مرا راهنمایی کنید مشکل من چیست آبا با یک رابطه جنسی مشکل من حل می شود. (در فکر انجام آن هستم)

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    مشکل شما روحی روانی است -"" اگر عفونت یا بیماری خاصی نداشته باشید(که با انجام آزمایش مشخص میشود).موفق باشید""

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. سلام،

من هم مدتی همین مشکل را داشتم که وقتی طولانی مدت سر پا بودم و فعالیت داشتم، ترشحات این چنینی داشتم. این اواخر یک مشکل جدید هم پیدا کردم و آن اینست که علاوه بر این ترشحات میل جنسیم چند روز قبل از عادت ماهانه بسیار زیاد میشه. ولی تمامی تمرکزم بر خودم هست و به دیدن تصاویر مستهجن جنس مخالف علاقه ای ندارم اما دوست دارم در این زمان شدیدا مورد نوازش قرار بگیرم. آیا این مشکل به خاطر اینه که تابحال ازدواج نکردم(28 سال)[البته تا یک سال اخیر تمایلی هم به ازدواج نداشتم] یا مشکلی دارم و باید به پزشک مراجعه کنم؟

خودم حس می کنم باید تنظیم هورمونیم بهم ریخته باشه...

ممنون می شم راهنماییم کنید.

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    Baharkhanoom نوشته است: سلام،

من هم مدتی همین مشکل را داشتم که وقتی طولانی مدت سر پا بودم و فعالیت داشتم، ترشحات این چنینی داشتم. این اواخر یک مشکل جدید هم پیدا کردم و آن اینست که علاوه بر این ترشحات میل جنسیم چند روز قبل از عادت ماهانه بسیار زیاد میشه. ولی تمامی تمرکزم بر خودم هست و به دیدن تصاویر مستهجن جنس مخالف علاقه ای ندارم اما دوست دارم در این زمان شدیدا مورد نوازش قرار بگیرم. آیا این مشکل به خاطر اینه که تابحال ازدواج نکردم(28 سال)[البته تا یک سال اخیر تمایلی هم به ازدواج نداشتم] یا مشکلی دارم و باید به پزشک مراجعه کنم؟

خودم حس می کنم باید تنظیم هورمونیم بهم ریخته باشه...

ممنون می شم راهنماییم کنید.

مشکل عفونت یا سطح هورمونهای بدن با تست آزمایشگاهی مشخص میشود-ولی رفتار شما عادی است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید