شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خواهشنا کمک کنید در مورد رشته پزشکی هست

1. ميخواستم ببينم كه در ايران چقدر به كسي كه دكتر عمومي باشه فقط بيمارستان بهش پول ميده شنيدم يك ميليون
    درسته؟

چون من كس ديگه اي رو ندارم بپرسم

تشكر

لطفا دقیق جواب دهید
    اگر میشه دكتر میرید یا میشناسید بپرسن

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    بیمارستان دولتی و استخدام شدگان دولت سقف حقوقی ثابت حدود 400 هزار تومان در ماه دارند که البته کمی اضافه کار و .... اضافه میشود - خصوصی طبق قرار دا ثابت طبق قانون وزارت کار   یا در صدی کار میکنند - بیمه روستایی(خرید خدمت)به زحمت به 600 هزار تومان در ماه (با توجه به فاصله از مرکز شهر یا استان و...)میرسد. و در آمد مطب بسته به تعداد مراجعین بیمار است

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. خیرررررررر

منظورم یه دکتر عمومی بدون اینکه کشیک بده چقدر بهش بیمارستان ÷ول میده من شنیدم یک میلیون
    درسته؟
    یعنی اولی که کار میکنه

بدون مطب

4. لطفا هر کی دکتر عمومی هست جواب بده منظورم رونپزشک نیست
    [align=center]
    میخواستم ببینم معمولا دختر و پسرایی که دکتر میشن سن ازدواجشوت هم باالا هست درسته؟؟؟ لطفا اگر دکتری هست کمک کنه..چون من خودم میخوام ایشالا دکتر بشم

ایا در ایران دوره دانشگاه 3 سال هست بعد از لیسانس وووووو

فا توضیح بدین که در هر سال چیکار میکنیم مثلا در کدام دوره بیشتر کلینیک و در بیمارستان هستیم و چقدر هر سال واحد بر میداریم

لطفا به همه سوالت ÷اسخ دهید تشکرررررررر

من در ایران نیستم

5. vahideh نوشته است: لطفا هر کی دکتر عمومی هست جواب بده منظورم رونپزشک نیست
    [align=center]
    میخواستم ببینم معمولا دختر و پسرایی که دکتر میشن سن ازدواجشوت هم باالا هست درسته؟؟؟ لطفا اگر دکتری هست کمک کنه..چون من خودم میخوام ایشالا دکتر بشم

ایا در ایران دوره دانشگاه 3 سال هست بعد از لیسانس وووووو

فا توضیح بدین که در هر سال چیکار میکنیم مثلا در کدام دوره بیشتر کلینیک و در بیمارستان هستیم و چقدر هر سال واحد بر میداریم

لطفا به همه سوالت ÷اسخ دهید تشکرررررررر

من در ایران نیستم

سلام،
    رشته پزشکی در ایران به صورت دکتری پیوسته ارائه می شود یعنی بعد از کنکور فرد وارد دوره 7 ساله پزشکی می شود. این دوه به چند قسمت تقسیم شده است:
    1 - دوره علوم پایه که 5 ترم بوده و معمولا 5/2 سال طول می کشد. پس از پایان این دوره امتحام جامع علوم پایه در سطح کشور برگزار شده که در صورت قبولی وارد مرحله بعد می شوید.
    2 - دوره فیزیوپاتولوژی که معمولا 5/1 سال است.
    3 - دوره استاژری (ورود به بیمارستان به عنوان دانشجو) که 5/1 سال است.در پایان این دوره امتحام پیش کارورزی در سطح کشور برگزار می شود که در صورت قبولی وارد مرحله بعد می شوید.
    4 - دوره انترنی (حضور در بیمارتان به عنوان کارورز) که 5/1 سال است. پس از این دوره دوره پزشکی تمام می شود و شما می بایست برای انجام تعهدات قانونی به نقاطی که وزارت بهداشت معین می کند بروید.
    کل دوره 286 واحد دارد که در طی دوره کامل می شود.
    به تازگی پذیرش دانشجو به عنوان «لیسانس پزشکی» به طور آزمایشی در دانشگاه تهران انجام می شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید