شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل خانواده

1. سلام خسته نباشید
    قبل از همه چیز از شما تشکر میکنم به خاطر جواب دادن به پرسشهای ما.
    من مشکلات زیادی با هسمرم دارم .که دیگه نمی تونم واقعا باهاشون کنار بیار .می خواستم ببینم ایا می تونم در این باره از شما کمک بگیرم؟
  2. سلام خسته نباشید
    میخواستم در مورد مشکلی که با همسرم برام پیش اومده ازتون راهنمایی بخوام.ما 3 سالی میشه که ازدواج کردیم با شورو اشتیاق خیلی زیاد.ولی از وقتی که به خونه خودمون رفتیم هیچ علاقه ای به هم نشون نمی دیم این بی علاقه ای طوری شده که روز به روز داریم بیشتر از هم جدا میشیم .من واقعا دیگه دوست دارم طلاق بگیرم ولی یک سری مسائل هست که نمی تونیم .راستش هیچ کدوم نمی تونینیم همدیگرو درک کنیم .بزرگترین مشکل من با اون دروغ گویی و محافظه کار بودنشه .چطور می تونم با شوهری که هیچ علاقه ای به من نداره بدون جدا شدن زندگی کنم لطفا کمکم کنید
  3. yy_yya نوشته است: سلام خسته نباشید
    قبل از همه چیز از شما تشکر میکنم به خاطر جواب دادن به پرسشهای ما.
    من مشکلات زیادی با هسمرم دارم .که دیگه نمی تونم واقعا باهاشون کنار بیار .می خواستم ببینم ایا می تونم در این باره از شما کمک بگیرم؟
    سلام،
    مشکلات در روابط بین فردی بیشتر با مشاوره و تبادل نظر و پیدا کردن ریشه آنها قابل برطرف کردن است. به نظر من این گونه مسایل بهتر است با مراجعه به مشاور خانواده و مطرح نمودن آنها توسط طرفین پیگیری و حل شود چون در این محیط مجازی به خوبی نمی توان خود را در شرایط و مشکلات شما قرار داد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید