شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم بارداری و سقط مکرر با دل درد

1. boobe

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دکترو خسته نباشید
    دکتر من احساس می کنم در دو ماه گذشته باردار می شدم اما سقط می شده1.به خاطر اینکه من یک هفته مانده به پریودی بعدی همه علایم بارداری را دارم و تست خانگی هم مثبت نشان میداده اما بعد از چند روز پریود می شدم آن هم با دل درد و کمر دردهای وحشتناک که این سری با پنج آمپول مسکن آرام  شدم و درد تا روز ششم هم ادامه داشت و پریودی هم 9 روز طول کشید2. اینکه مادر من نیز سابقه سقط مکرر داشته و حتی تا ماه چهارم پریود می شده. دکتر من از حاملگی شیمیایی چیزهایی فهمیدم ،می خواهم ببینم من هم جزئی از آن گروه هستم و چکار باید بکنم؟

2. با سلام و اجازه از مدیر سایت
    تست حاملگی خانگی در حدود 12 تا 14 روز پس از لقاح و یا حداقل 23 روز پس از آخرین روز پریود میتواند مثبت باشد. علایم حاملگی یک هفته قبل از پریود نشان از سندرم پیش هز قاعدگی دارد.
    در دوره حاملگی پریود وجود ندارد.  

تست حاملگی میتواند در برخی موارد مثل مصرف دارو مثل پرومتازین وجود بیماریهائی مثل  هموگلوبین در ادرار مثبت دیده شود

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. boobe

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خسته نباشید و تشکر از شما دوست عزیز،در این حد و حتی بیشتر خودم می دانم
    ولی دوست دارم خود دکتر جواب بدهد،مرسی

4. boobe نوشته است: سلام دکترو خسته نباشید
    دکتر من احساس می کنم در دو ماه گذشته باردار می شدم اما سقط می شده1.به خاطر اینکه من یک هفته مانده به پریودی بعدی همه علایم بارداری را دارم و تست خانگی هم مثبت نشان میداده اما بعد از چند روز پریود می شدم آن هم با دل درد و کمر دردهای وحشتناک که این سری با پنج آمپول مسکن آرام  شدم و درد تا روز ششم هم ادامه داشت و پریودی هم 9 روز طول کشید2. اینکه مادر من نیز سابقه سقط مکرر داشته و حتی تا ماه چهارم پریود می شده. دکتر من از حاملگی شیمیایی چیزهایی فهمیدم ،می خواهم ببینم من هم جزئی از آن گروه هستم و چکار باید بکنم؟

سلام،
    همانطور که در بالا هم ذکر شده، بعید به نظر می رسد که بارداری در شما رخ داده باشد، علایم باید توسط آزمایش خون تایید شود و تست های خانگی که با ادرار انجام می شود موارد مثبت و منفی کاذب زیادی دارند و بهتر است بارداری توسط آزمایش بتا اچ سی جی خون تایید شود.
    اینکه بعد از تایید بارداری، مادر شما حتی تا 4 ماه پریود می شده، با اصول بارداری متناقض است چون خونریزی در هر ماه به معنی ریزش بافت آندومتر می باشد و در صورتی که لقاح رخ دهد، با تنظیمات هورمونی که رخ می دهد بافت آندومتر رحم پایدار می ماند تا تخم ایجاد شده بتواند در آندومتر رشد کند.
    منظورتان از حاملگی شیمیایی را متوجه نشدم؟

پ. ن : برای اطلاع در مورد پاسخ کاربران به سوالات به اینجا مراجعه کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید