شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

روزنه های زیر مجرای ادرار برای چیست؟

1. ممنونم از اینکه به سوال هام جواب میدید. شرمنده ولی بازم سوال دارم!
    اگه اینطور که شما گفتید این روزنه ها برای خیس شدن واژن و راحت بودن دخول باشه! پس چرا باید در زیر مجرای ادرار هم وجود داشته باشه؟ و آیا میشه این روزنه ها رو به چشم دید؟ یعنی همونطوری که تو عکس هست یا تو واقعیت جور دیکه ای؟ مثل پرده بکارت!
    در مورد پرده بکارت هم مشکلی دارم. فکر می کردم با توضیحاتم همه چیز برای شما مشخص شده! اگه توضیحاتم کافی نبود میتونم بیشتر توضیح بدم. هر کاری هم که فکر میکنید لازمه بگید تا انجام بدم فقط کمکم کنید تا خودم تشخیص بدم هنوز باکره هستم یا نه؟  یعنی هیچ راهی برای اینکه کسی خودش یه همچین چیزی رو تشخیص بده وجود نداره؟

2. elize نوشته است: ممنونم از اینکه به سوال هام جواب میدید. شرمنده ولی بازم سوال دارم!
    اگه اینطور که شما گفتید این روزنه ها برای خیس شدن واژن و راحت بودن دخول باشه! پس چرا باید در زیر مجرای ادرار هم وجود داشته باشه؟ و آیا میشه این روزنه ها رو به چشم دید؟ یعنی همونطوری که تو عکس هست یا تو واقعیت جور دیکه ای؟ مثل پرده بکارت!
    در مورد پرده بکارت هم مشکلی دارم. فکر می کردم با توضیحاتم همه چیز برای شما مشخص شده! اگه توضیحاتم کافی نبود میتونم بیشتر توضیح بدم. هر کاری هم که فکر میکنید لازمه بگید تا انجام بدم فقط کمکم کنید تا خودم تشخیص بدم هنوز باکره هستم یا نه؟  یعنی هیچ راهی برای اینکه کسی خودش یه همچین چیزی رو تشخیص بده وجود نداره؟

سلام ،
    تمام ترشحات در داخل وستیبول واژن وارد می شوند تا مدخل ورودی واژن را مناسب کنند . اگر توجه کنید مجرای ادراری هم داخل وستیبول بوده و توسط لب های کوچک پوشانده می شود . این مجرای قابل رویت نیست و برخی مواقع که غدد مترشحه ای که این مجرای به آنها متصل هستند دچار التهاب می شوند ، قابل رویت می شود .
    در مورد پرده بکارت هم مطمئنا من و شما با کسی که هر روز مثلا 10 تا از این موارد را می بیند فرق داریم و در این مورد تجربه و معاینه توسط متخصص لازم می باشد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید