شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خراش روی پوست سر الت تناسلی

1. سلام

خواهشن کمک کنید
    حدودا چند ماه است که بر حسب تصادف روی پوست سر الت تناسلی من خراشی افتاد که من فکر کردم خوب میشه ولی هنوز جوش نخورده؟
    چه کنم؟
    مهدی 20 ساله

2. mahdi110 نوشته است:
    سلام
    خواهشن کمک کنید
    حدودا چند ماه است که بر حسب تصادف روی پوست سر الت تناسلی من خراشی افتاد که من فکر کردم خوب میشه ولی هنوز جوش نخورده؟
    چه کنم؟
    مهدی 20 ساله

سلام،
    شما نحوه ایجاد خراش را ذکر نکردید؛ اگر از لحاظ جنسی فعال هستید، بهتر است جهت معاینه ضایعه به پزشک مراجعه کنید. به طور کلی اگر آسیب به واسطه ضربه، برش و ... به پوست بدن وارد شود می بایست به طور طبیعی بعد از چند روز التیام پیدا کند، آیا سایر زخمهای شما نیز دیر جوش می خورد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با عرض سلام مجدد
    اقای دکتر سایر زخمها به سرعت خوب می شود ولی این خراش سطحی است و از همان روز که با بی دقتی بنده توسط تیغ پاره شد هیچ خونریزی نکرده ولی متاسفانه پناهگاهی شده برای انواع میکروب ها.....واینکه بیشترین نگرانی من از اینه که این خراش بزرگتر بشه!!!!!          با تشکر

4. mahdi110 نوشته است: با عرض سلام مجدد
    اقای دکتر سایر زخمها به سرعت خوب می شود ولی این خراش سطحی است و از همان روز که با بی دقتی بنده توسط تیغ پاره شد هیچ خونریزی نکرده ولی متاسفانه پناهگاهی شده برای انواع میکروب ها.....واینکه بیشترین نگرانی من از اینه که این خراش بزرگتر بشه!!!!!          با تشکر

سلام،
    اگر زخم به این صورت ایجاد شده، جای نگرانی نیست؛ با رعایت بهداشت و تمیز نگه داشتن ناحیه به احتمال زیاد بهبوی حاصل خواهد شد.

5. با سلام مجدد
    خوب یعنی با گذشت 8 ماه که خوب نشده امکان دارد خوب شود.
    واینکه ایا کرم خاصی را شما پیشنهاد می کنید که به بهبود کمک کند.؟
    ممنون.

6. mahdi110 نوشته است: با سلام مجدد
    خوب یعنی با گذشت 8 ماه که خوب نشده امکان دارد خوب شود.
    واینکه ایا کرم خاصی را شما پیشنهاد می کنید که به بهبود کمک کند.؟
    ممنون.

سلام،
    درباره سوالی که در مورد فعالیت جنسی از شما کردم، پاسخی ندادید، اگر فعالیت جنسی دارید بهتر است برای معاینه به پزشک مراجعه کنید و اگر فعالیت جنسی ندارید بهتر است از تحریک ناحیه به هر نحو اجتناب کنید و اجازه دهید تا بهبودی رخ دهد، اگر با این کارها بهبودی رخ نداد به پزشک مراجعه نمایید تا با معاینه علت را بررسی نماید.

7. سلامی دوباره
    شرمنده خیلی سوال کردم
    من ساکن تهران هستم میتوانید دکتر مورد نظر را معرفی کنید؟
    ممنون میشم
    با تشکر.

8. mahdi110 نوشته است: سلامی دوباره
    شرمنده خیلی سوال کردم
    من ساکن تهران هستم میتوانید دکتر مورد نظر را معرفی کنید؟
    ممنون میشم
    با تشکر.

سلام،
    شما می توانید به هر پزشک عمومی یا پزشک متخصص اورولوژی (کلیه و مجاری ادراری) که به محل سکونتتان نزدیک است مراجعه نمایید تا با ارائه شرح حال و معاینه توسط پزشک به نتیجه مطلوب برسید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید