شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت بر روی پوست زیر ستون فقرات

1. درود بر شما

من چند روزیست که متوجه درد شدید در هنگام نشستن در قسمت زیر ستون فقرات در پشتم شدم . دقیقا در محل برخورد دو باسن و درون شکاف باسن در انحنای بالا زیر ستون فقرات. حالتی مثل بریدگی و عفونت در آن دیدم که خون کمی هم مشاهده می شود ولی بشدت درد دارد (البته فقط در بعضی حالت ها مانند نشستن) همچنین این عفونت بد بو هم شده بود . بعد از اینکه آنرا شستم تقریبا دردش کم شد ولی باز دوباره به حالت قبل برگشت . در ضمن من وقت زیادی در روز پشت کامپیوتر می نشینم آیا احتمال  داره از این باشه ؟ و وزنم هم تقریبا زیاده؟

از شما دوستان درخواست کمک می کنم . علت چیست؟ و راه درمانش چیست؟

2. irane_man نوشته است: درود بر شما

من چند روزیست که متوجه درد شدید در هنگام نشستن در قسمت زیر ستون فقرات در پشتم شدم . دقیقا در محل برخورد دو باسن و درون شکاف باسن در انحنای بالا زیر ستون فقرات. حالتی مثل بریدگی و عفونت در آن دیدم که خون کمی هم مشاهده می شود ولی بشدت درد دارد (البته فقط در بعضی حالت ها مانند نشستن) همچنین این عفونت بد بو هم شده بود . بعد از اینکه آنرا شستم تقریبا دردش کم شد ولی باز دوباره به حالت قبل برگشت . در ضمن من وقت زیادی در روز پشت کامپیوتر می نشینم آیا احتمال  داره از این باشه ؟ و وزنم هم تقریبا زیاده؟
    از شما دوستان درخواست کمک می کنم . علت چیست؟ و راه درمانش چیست؟

سلام،
    ممکن است به بیماری پیلونیدال دچار شده باشید که قبلا درباره آن صحبت شده است، برای معاینه به جراح مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید