شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال رابطه

1. با سلام:
    من اسماعیل 24 ساله و 1سال است که ازدواج کرده ام.
    از اوایل نامزدی میدیدم که همسرم تمایل زیادی به رابطه جنسی باسن به من دارد.
    پس از حدود یک ماه از عروسی او یک آلت مصنوعی تهیه کرد و در روابطمان از آن نیز استفاده  میکند.به گفته خودش لذت ان از اینکه مفعول باشد برایش خیلی بیشتر است.
    در این اواخر استفاده از آلت خیلی بیشتر شده است.
    سوال من اینست که :
    آیا این کار او طبیعی نیست؟ علت آن چیست؟
    با تشکر

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. ismail62 نوشته است: با سلام:
    من اسماعیل 24 ساله و 1سال است که ازدواج کرده ام.
    از اوایل نامزدی میدیدم که همسرم تمایل زیادی به رابطه جنسی باسن به من دارد.
    پس از حدود یک ماه از عروسی او یک آلت مصنوعی تهیه کرد و در روابطمان از آن نیز استفاده  میکند.به گفته خودش لذت ان از اینکه مفعول باشد برایش خیلی بیشتر است.
    در این اواخر استفاده از آلت خیلی بیشتر شده است.
    سوال من اینست که :
    آیا این کار او طبیعی نیست؟ علت آن چیست؟
    با تشکر

سلام،
    اگر درست متوجه شده باشد، همسر شما (زن) به عنوان فاعل و توسط آلت جنسی مصنوعی با شما (مرد-مفعول) رابطه جنسی دارد؟

3. به نظر من شما یک خانوم هستید ؟ ( دستور زبان و اسامی رو درست انتخاب کنین !! )
    شوهر شما تمایلات همجنسگرایانه داره ( در بعضی مردان بعد از ازدواج این تمایلات بیشتر میشه )
    این خواسته طبیعی نیست ( البته از دید مقوله زن و شوهری )
    بهتره به دکتر غدد مراجعه کرده و درخواست ازمایش هورمونی بشه .

4. با سلام   از اقاي دكتر صادقي ميخوام جواب سوال اقاي ismail62 را ارايه بفرمايند.چون مورد سوال من هم هست.ممنون.من اميد هستم 30 ساله.

5. omidm نوشته است: با سلام   از اقاي دكتر صادقي ميخوام جواب سوال اقاي ismail62 را ارايه بفرمايند.چون مورد سوال من هم هست.ممنون.من اميد هستم 30 ساله.

سلام،
    این حالت غیر طبیعی است و نوعی انحراف جنسی محسوب می شود، بهتر است با یک روانپزشک مشورت نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید