.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
8 پاسخ • 31540 بازديد •  
لکه بینی در ماه اول حاملگی

نویسنده پیام
melodimeha

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: شنبه 5 آبان 1386 - 20:59    عنوان:  لکه بینی در ماه اول حاملگی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با عرض سلام
من امروز جواب تست بارداریم گرفتم و مثبت بود.اما من طی چند روز اخیر و بعد از نزدیکی لکه های خونابه مانند میبینم .علت از چیست و آیا میتواند خطرناک باشد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 5 آبان 1386 - 20:59    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: یکشنبه 6 آبان 1386 - 10:23    عنوان:  Re: لکه بینی در ماه اول حاملگی آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
melodimeha نوشته است: با عرض سلام
من امروز جواب تست بارداریم گرفتم و مثبت بود.اما من طی چند روز اخیر و بعد از نزدیکی لکه های خونابه مانند میبینم .علت از چیست و آیا میتواند خطرناک باشد؟

سلام،
خونریزی در اوایل بارداری علل مختلفی می تواند داشته باشد که معمولا بررسی بیشتر را طلب می کند، اگر این خونریزیها ادامه داشت و یا در مواقع دیگر (غیر از بعد از نزدیکی) رخ داد بهتر است برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
niloofar1360

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 5 فروردین 1387 - 21:00    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام و خسته نباشید من حدود 7 ما ه است اقدام به بارداری کرده ام و  به خاطر کیست هایی که دارم حدود 4 سال هم قرص های سیپروترون برای تنطیم پریودم می خوردم ولی هنوز بعد از قطع قرص ها پریودم نا منظم  است و باردار هم نشده ام البته یک جراحی آپاندیس هم 2 سال گذشته داشتم و الان هم 15 روز هست که لکه بینی بسیار بسیار خفیفی دارم و 1 ماه از موعد پریودم هم گذشته .می خواستم اگر لطف کنید راهنماییم کنید که این لکه بینی دلیلش چیست ؟وآیا احتمال بارداری وجود دارد؟و اینکه به خاطرعمل آپاندسیم احتمال این وجود دارد که حاملگی خارج از رحمی باشد یا خیر؟ در ضمن من 26 سالم هست و 6.5 است که ازدواج کرده ام با سپاس فراوان منتظر جوابتان هستم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: شنبه 10 فروردین 1387 - 05:00    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
niloofar1360 نوشته است: سلام و خسته نباشید من حدود 7 ما ه است اقدام به بارداری کرده ام و  به خاطر کیست هایی که دارم حدود 4 سال هم قرص های سیپروترون برای تنطیم پریودم می خوردم ولی هنوز بعد از قطع قرص ها پریودم نا منظم  است و باردار هم نشده ام البته یک جراحی آپاندیس هم 2 سال گذشته داشتم و الان هم 15 روز هست که لکه بینی بسیار بسیار خفیفی دارم و 1 ماه از موعد پریودم هم گذشته .می خواستم اگر لطف کنید راهنماییم کنید که این لکه بینی دلیلش چیست ؟وآیا احتمال بارداری وجود دارد؟و اینکه به خاطرعمل آپاندسیم احتمال این وجود دارد که حاملگی خارج از رحمی باشد یا خیر؟ در ضمن من 26 سالم هست و 6.5 است که ازدواج کرده ام با سپاس فراوان منتظر جوابتان هستم.

سلام،
احتمال بارداری با توجه به تاخیر در خونریزی وجود دارد، بهتر است آزمایش خون انجام دهید.
عمل جراحی آپاندیس شما ارتباطی با حاملگی (چه داخل رحمی و چه خارج رحمی ) ندارد.
برای بررسی بیشتر پس از آزمایش بارداری به پزشک مراجعه نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
niloofar1360

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 18 فروردین 1387 - 21:06    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
ممنونم از جوابتون .
من برای بارداری دکترم قرصهای تیروکسین و لتروفم را برای تحریک تخمک گذاری به مدت 3 ماه دادند.می خواستم بدونم برای تحریک تخمک گذاری کلومیفن بهتر جواب می ده یا نه؟ و این که الان حدود 2 هفته لکه بینی که داشتم به پریود تبدیل شد ولی الان 12 روز هست که پریودم  ادامه داره .مشکل خاصی وجود داره یا علایم کیست هایی هست که دارم؟ مرسی از راهنماییتون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 18 فروردین 1387 - 21:06    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

niloofar1360

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 18 فروردین 1387 - 21:15    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
با عمل آپاندیس امکان بسته شدن لوله های رحم و یا تنگ
شدن آن وجود ندارد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: دوشنبه 19 فروردین 1387 - 01:36    عنوان: icon_winner پاسخ آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
niloofar1360 نوشته است: ممنونم از جوابتون .
من برای بارداری دکترم قرصهای تیروکسین و لتروفم را برای تحریک تخمک گذاری به مدت 3 ماه دادند.می خواستم بدونم برای تحریک تخمک گذاری کلومیفن بهتر جواب می ده یا نه؟ و این که الان حدود 2 هفته لکه بینی که داشتم به پریود تبدیل شد ولی الان 12 روز هست که پریودم  ادامه داره .مشکل خاصی وجود داره یا علایم کیست هایی هست که دارم؟ مرسی از راهنماییتون

سلام،
علایمی که ذکر نمودید طبیعی است و با توجه به درمانهایی که می گیرید و تغییرات هورمونی ایجاد شده در شما بهتر است با پزشک زنان خود مشورت نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
neginkarimi

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 13 فروردین 1388 - 12:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
سلام
من7روز بعداز پايان پريودي نزديكي داشتم كه ناخاسته همه ي مني داخل رحمم ريخت اما بلافاصله خودم را با فشار اب زياد شستم و2شب پشت سر هم ال دي خوردم حالا هم 7 روز ميگذره وطرف راست زير دلم درد گرفته ايا حامله  هستم  بايد چكار كنم تا ازين مشكل خلاص شوم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: دوشنبه 24 فروردین 1388 - 00:30    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
neginkarimi نوشته است: سلام
من7روز بعداز پايان پريودي نزديكي داشتم كه ناخاسته همه ي مني داخل رحمم ريخت اما بلافاصله خودم را با فشار اب زياد شستم و2شب پشت سر هم ال دي خوردم حالا هم 7 روز ميگذره وطرف راست زير دلم درد گرفته ايا حامله  هستم  بايد چكار كنم تا ازين مشكل خلاص شوم

سلام،
اگر مصرف ال - دی به تعداد مناسب بوده (دو دوز 4 عددی به فاصله 12 ساعت) احتمال بارداری وجود نخواهد داشت، در غیر اینصورت اگر 10 روز پس از  زمان معین خونریزی شروع نشد، با آزمایش خون احتمال بارداری را بررسی کنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : asal16

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 24 فروردین 1388 - 00:30    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2051 روز قبل (24 فروردین 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد استفاده از baby check بعد از مصرف misoprostol 3 reza7 16213 یکشنبه 13 اردیبهشت 1388 - 07:09
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مراقبت های بعد از مصرف Misoprostol 2 reza7 12503 شنبه 17 اسفند 1387 - 23:19
DrPourghorban مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد دل درد بعد از نزدیکی 3 maryam68 5335 شنبه 29 تیر 1387 - 00:09
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد قاعدگی بعد از سقط 1 hossein123 3434 یکشنبه 8 مهر 1386 - 21:41
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بعد از مصرف Misopristol 1 Adeli 2595 پنج‌شنبه 2 فروردین 1386 - 09:43
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید