شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال جنسي- مثانه

1. سلام . من دختري19 ساله و دانشجو هستم. زود به زود به دستشويي ميروم وهر كاري ميكنم نمي توانم دير به دستشويي بروم( زود زود ادرار مي كنم ) همچنين  از موقع بلوغ نامنظم وزود زود پريود مي شوم البته خروج ماده سفيد رنگ هم در من زياد است. . اگر ممكن است كمكم كنيد تا مشكلم را رفع كنم. مرسي. ببخشيد جواب را كجا جواب مي دهيد.
    آيا عضويت در اين سايت مجاني است خواهشا جواب بدهيد ممنون

2. 987654321 نوشته است: سلام . من دختري19 ساله و دانشجو هستم. زود به زود به دستشويي ميروم وهر كاري ميكنم نمي توانم دير به دستشويي بروم( زود زود ادرار مي كنم ) همچنين  از موقع بلوغ نامنظم وزود زود پريود مي شوم البته خروج ماده سفيد رنگ هم در من زياد است. . اگر ممكن است كمكم كنيد تا مشكلم را رفع كنم. مرسي. ببخشيد جواب را كجا جواب مي دهيد.
    آيا عضويت در اين سايت مجاني است خواهشا جواب بدهيد ممنون

سلام،
    ممکن است شما به عفونت دستگاه ادراری تناسلی دچار شده باشید که با مراجعه به پزشک و انجام معاینه و آزمایش ادرار بهتر می توان در مورد علت این علایم اظهارنظر نمود.
    دوره های خونریزی ماهیانه نامنظم هم علل مختلفی می تواند داشته باشد که قبلا در مورد آن صحبت شده است...جستجو کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید