شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا از خطرات هورمون درمانی بعد از یائسگی اطلاع دارید؟

1. آیا از خطرات هورمون درمانی بعد از یائسگی اطلاع دارید؟

متأسفانه بیشتر بانوان از خطرات بالقوه ی هورمون درمانی برای بدن خود بی اطلاعند.
            هورمون درمانی برای پیشگیری از بیماری های قلبی، پوکی استخوان، و دمانس(زوال عقلی) بعد از یائسگی انجام می شود.
    ولی تحقیقات اخیر نشان داد افرادی که تحت هورمون درمانی بوده اند نسبت به افرادی که تحت درمان های تلقینی ( پلاسبو) بوده اند بیشتر دچار سرطان سینه، بیماری های قلبی، رسوبات خونی و ... شده اند، و حتی شانس سکته ی قلبی در آنها بالا رفته است.

http://articles.mercola.com

2. سلام. لطفا در مورد درمان هاي تلقيني (پلاسبو) توضيح بدين يا يه منبع براي دريافت اطلاعات بيشتر معرفي كنيد. ممنون

3. سلام
    درمان پلاسبو در تمامی شاخه های طب کاربرد دارد. هر زمان که بتوانیم به بیمار القا کنیم که او را تحت درمان قرار داده ایم ولی حقیقتا" اینگونه نباشد، به این عمل درمان پلاسبو گفته می شود. مثلا" به او قرص شکر میدهیم، آب مقطر تزریق می کنیم و یا در فیزیو تراپی از دستگاه خاموش استفده می کنیم. در حقیقت ما هیچ کاری انجام نداده هایم ولی بیمار مطلع نیست و تأثیرات روانی این عمل بسیار مفیداند. آدرس منبع این خبر را در زیر نوشته ام در صورت هر گونه شبهه به آنها مراجعه کنید.

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2007/10/13/do-you-understand-the-dangers-of-hormone-therapy.aspx

4. سلام.
    ممنون از توضيحاتتون.
    و معذرت اگه سوئ تفاهمي پيش اومده، من فقط براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد دوران يائسگي و درمان خواستم منبعي معرفي كنيد. Sad

5. هيچ سوء تفاهمي نيست ناراحت نشين من خودم هم درباره ي جزئيات اصلي اطلاع كافي ندارم توي متن اصلي هم كه به زبان انگليسي بود چيزي درمورد جزئيات نيومده بود.

6. سلام بر همه دوستان من عضو جدید هستم
    امیدوارم  اگه اطلاعاتی داشتم در اختیارتون قرار بدم..البت من بیشتر از اطلاعات شما دوستان استفاده می کنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید