شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بوی دهان

1. [align=justify]با عرض سلام.اینجانب 40 ساله هستم.از زمان بچگی دچار بوی بد دهان بوده ام.همیشه مسواک زده ام حتی روی زبانم را.هیچ بیماری دندان و لثه ندارم.سینوسهایم کاملا پاک است
    ولی همیشه در دهان خود مزه ی بدی احساس میکنم.شاید دانستن این موضوع مفید باشد که
    یکبار برای بیماری دیگری دکتر برای من مترونیدازول تجویز کرد و با مصرف این قرص مشکل فوق به طور کامل رفع شد ولی پس از پایان دوره مصرف مجددا شروع شد. به پزشک گوش و حلق وبینی وپزشک دستگاه گوارش هم مراجعه کرده ام و نتیجه نگرفته ام. لطفا مرا راهنمایی کنید.
    قبلا از مساعدت جنابعالی متشکرم.

2. ferans نوشته است:
    با عرض سلام.اینجانب 40 ساله هستم.از زمان بچگی دچار بوی بد دهان بوده ام.همیشه مسواک زده ام حتی روی زبانم را.هیچ بیماری دندان و لثه ندارم.سینوسهایم کاملا پاک است
    ولی همیشه در دهان خود مزه ی بدی احساس میکنم.شاید دانستن این موضوع مفید باشد که
    یکبار برای بیماری دیگری دکتر برای من مترونیدازول تجویز کرد و با مصرف این قرص مشکل فوق به طور کامل رفع شد ولی پس از پایان دوره مصرف مجددا شروع شد. به پزشک گوش و حلق وبینی وپزشک دستگاه گوارش هم مراجعه کرده ام و نتیجه نگرفته ام. لطفا مرا راهنمایی کنید.
    قبلا از مساعدت جنابعالی متشکرم.

سلام،
    علل عمده بوی بدن دهان مشکلات حفره دهان و حلق و مشکلات گوارشی است. با توجه به مراجعاتی که به پزشکات مختلف داشته اید و معاینه هایی که از شما شده طبعا مشکلات شایع که در بالا ذکر شد برای شما صدق نمی کند. با این حال با توجه به اینکه پس از مصرف آنتی بیوتیک علایم شما بهبود داشته می توان علت را رشد بیش از حد باکتری دانست؛ ولی چون علایم بعد از مصرف دارو برگشته اند شاید مکانی به طور آناتومیکی در شما وجود دارد که محیط را برای رشد باکتریها مستعد می کند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید