شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زود ارضایی مرد

1. با عرض سلام
    من موضوع رو جستجو کردم ولی به جوابم نرسیدم.!!
    هنگام نزدیکی مخصوصا اولین نزدیکی در  چند نزدیکی متوالی  خیلی زود ارضا میشم  ...
    و این مسئله باعث این شده که تعداد دفعات رابطه جنسیم زیاد شده ( تقریبا در عرض سه ساعت ،    4دفعه  با قرص ویاگرا یا بدون قرص) .
    از اسپری vigrex با dooz 62000  و ژل لیدوکائین هم استفاده کردم که تقریبا برام بی تاثیر بوده
    ضمنا آلت من کمی انحراف دارد آیا این مسئله ربطی با انزال زودرس من دارد ؟
    این مسئله خیلی اذیتم میکنه  لطفا راهنمایی برای درمان اساسی بفرمایید ؟؟

2. سلام
    من هم دچار اين مشكل هستم ولي هرگز از دارو استفاده نكردم، در اين مورد خيلي وسواس دارم ولي تا جايي كه چند بار امتحان كردم با تغيير نحوه ي تفكرم تونستم زمان انزالم رو به تأخير بياندازم و مدت اون هم قابل توجه بود، تنها كاري كه كردم منحرف كردن فكرم از رابطه جنسی بود و متوجه شدم كه در رابطه جنسی هاي بعدي هم تأثير گذار بوده است.

3. amin_rf نوشته است: با عرض سلام
    من موضوع رو جستجو کردم ولی به جوابم نرسیدم.!!
    هنگام نزدیکی مخصوصا اولین نزدیکی در  چند نزدیکی متوالی  خیلی زود ارضا میشم  ...
    و این مسئله باعث این شده که تعداد دفعات رابطه جنسیم زیاد شده ( تقریبا در عرض سه ساعت ،    4دفعه  با قرص ویاگرا یا بدون قرص) .
    از اسپری vigrex با dooz 62000  و ژل لیدوکائین هم استفاده کردم که تقریبا برام بی تاثیر بوده
    ضمنا آلت من کمی انحراف دارد آیا این مسئله ربطی با انزال زودرس من دارد ؟
    این مسئله خیلی اذیتم میکنه  لطفا راهنمایی برای درمان اساسی بفرمایید ؟؟

سلام،
    نمی دانم چه چیزی را جستجو کرده اید که به پاسخ سوالتاتن نرسیده اید. «انزال زودرس» را جستجو نمایید.

4. حق با شما بود ... جستجو کردم  جوابم رو گرفتم ، ممنون .

5. سلام .من (25 ساله) 2سال است که ازدواج کردم .شوهرم(31 ساله )انزال زودرس داره و اصلا نمیتوانست عمل مقاربت را انجام بده تا اینکه 6 ماه بعد از ازدواج به کمک آمپول توانست این کار رو انجام بده البته من هم اوایل کمی میترسیدم ولی با بیشتر شدن اطلاعاتم رفع شد ولی مشکل شوهرم حل نشده وفقط بااستفاده از آمپول می تونه این کار را انجام بده تازه بعد از مصرف آمپول هم دچار مشکل می شه چون با وجود ارضا شدن التش به حالت طبیعی برنمی گرده وباید به بیمارستان جهت تزریق امپول ضد آن مراجعه کنه .البته سال 81 یعنی فبل از ازدواج ما عمل واریکوسل داشته که نمی دانم می توانه رابطه ای با این قضیه داشته باشه یا نه؟  در ضمن گاهی هم در خواب دچار احتلام می شه لطفا ما را راهنمایی کنید وبگوید ایا قابل درمان هست یا نه؟ البته قبل از تزریق آمپول هم از انواع قطره ها و قرص استفاده کرده.
    باتشکر

6. سلام دوست عزيز
    بهتر است براي معاينه و درمان به پزشك متخصص اورولوژي معرفي كنند تا با يك  سري ورزش هاي كف لگن و شايد مصرف دوره اي دارو مشگل همسرتان برطرف شود .
    به طور موقت ميتوانند از اسپري ويگرا و يا ليدوكائين 10 درصد  استفاده كنند و 20 دقيقه قبل از رابطه جنسی آن را به دور تا دور سر آلت خود ( ختنه گاه ) بمالند يا اسپري كنند .
    اما واريكسل هيچ ارتباطي به انزال زود رس ندارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام
    از جوابتون ممنون
    البته از ليدوكائين 10 درصد  استفاده کرده ، ولی اثری نداشته و طبق تشخیص پزشک از امپول استفاده می کنه  
    می شه بگید اینکه من اوایل اضطراب داشتم می توانسته باعث به وجود آمدن انزال زود زودرس برای شوهرم شده باشه یانه؟

8. سلام
    نه چنين چيزي بعيد است
    ولي در هر صورت اين مشكل قابل درمان است.
    اگر از پزشك معالج نتيجه اي نگرفتيد به يك پزشك متخصص اورولوژي ديگر مراجعه كنيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید