شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری

1. سلام من در روز 18 مرداد یعنی روز 8 سیکل ماهانه ام یک رابطه محافظت نشده داشتم، رابطه سطحی و بدون دخول و با وجود پرده بکارت، که فقط احتمال میدم پیشاب با واژنم برخورد داشته، چرخه قاعدگیم 30 روزه هست و شهریور ماه سر موعود پریود نشدم و 8 روز بعد موعود پریودی بیبی چک و ازمایش بتا انجام دادم که هر دو منفی بود. آزمایش را زمان درستی انجام دادم؟؟؟ یعنی 31 روز بعد از نزدیکی و 8 روز بعد زمانی که باید پریود میشدم و نشدم.
    در ضمن در اون ماه آمپول پروستروژن هم زدم و پریود شدم
    احتمال بارداری وجود داره؟؟؟
    سوال بعدیم اینه که من بخاطر جوش هام از کپسول آزیترومایسین 250 استفاده میکنم با تجویز پزشک حدود یک هفته ای میشه و یک بار متوجه شدم که شورتم خیس شده و مقدار زیادی از ابم ریخته شده که زرد رنگ و بی رنگ بود. بخاطر مصرف قرص بوده؟؟

2. سلام دوست عزیز پریودی یعنی پایان بارداری خیلیتون راحت باردار نیستین مصرف کپسول ازیترومایستن ربطی به اون موضوع نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید