شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات با بوی پیاز موقع رابطه با همسرم

1. سلام من یه مشکلی دارم اینه که موقع رابطه با همسرم ترشحاتم یه بویی شبیه بوی پیاز میده خیلی از این موضوع ناراحتم و اعتماد به نفسمو گرفته حتی دکتر رفتم معاینه کرد گفت یکم عفونت قارچی دارم دارو داد مصرف کردم عفونتم خوب شد ولی اون بو وقت رابطه هستش در حالت عادی ترشحاتم هیچ بویی نداره فقط وقتی تحریک میشم و موقع رابطه هستش ترخدا راهنماییم کنید بگید ایا درمان داره خواهش میکنم کمکم کنید من نه عفونت دارم نه قارچ دارو هم مصرف کردم پس چرا اینجوریم😞

2. nr_5150 نوشته است: سلام من یه مشکلی دارم اینه که موقع رابطه با همسرم ترشحاتم یه بویی شبیه بوی پیاز میده خیلی از این موضوع ناراحتم و اعتماد به نفسمو گرفته حتی دکتر رفتم معاینه کرد گفت یکم عفونت قارچی دارم دارو داد مصرف کردم عفونتم خوب شد ولی اون بو وقت رابطه هستش در حالت عادی ترشحاتم هیچ بویی نداره فقط وقتی تحریک میشم و موقع رابطه هستش ترخدا راهنماییم کنید بگید ایا درمان داره خواهش میکنم کمکم کنید من نه عفونت دارم نه قارچ دارو هم مصرف کردم پس چرا اینجوریم😞

سلام
    احتمال زیاد بیماری شما به طور کامل خوب نشده و بیماری قارچی وجود داره
    بهتره مجددا به متخصص مراجعه کنید و در صورت لزوم همسر شما نیز یک دوره دارو مصرف کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید