شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اسیب به کلیتوریس و خودارضایی

1. سلام خوبین خسته نباشین ؟  دختر ۱۹ ساله ام من عمل خود ارضایی انجام بدم با لمس کردن کلیتوریس اما حس کردم که کلاهک کلیتوریسم ی قسمت که چروک داره انگار پاره شده میخواستم بدونم خودش بهبود پیدا میکنه ؟ ممنون میشم اگه جواب بدین چون من خجالت میکشم اینو رو در رو به کسی بگم

من از ۷ سالگی بدون اینکه بدونم خود ارضایی میکنم همچین اتفاقی تا الان برام نیوفتاده بود زیر کلاهکم حالت پوسته ی سفید زده البته من عفونت مثانه دارم دو ماهه که درگیرم با این عفونت و تا الان ۳ نوع انتی بیوتیک خوردم و همینطور برا کیستی که داشتک قرص جلوگیری میخوردم که الان تموم شده

اگه پارگی باشه خودش بهبود پیدا میکنه ؟ چون فک نکنم خیلی هم عمیق باشه من میترسم به دکتر زنانم راجب خود ارضاییم بگم میترسم تحقیرم کنه یا به کسی بگه

منظورم پارگی اینه که انگار ی شیار بالای کلیتوریسم وا شده متمایل به سمت چپ یکی از اون چروکا انگار به صورت شیار وا شده بهبود پیدا میکنه خود به خود ؟ من الان نه شلوار تنگ میپوشم نه فشاری به اون قسمت میارم روزی یبار با شامپو بچه میشورم و خشک میکنم و همینطوری وقتی دو قسمت واژنمو میکشم باز کنم احساس درد میکنم همون قسمتی که گفتم انگار پاره شده یعنی بیشتر احساس کشیدگیه  من اگه مسعله خود ارضاییمو به دکتر زنان بگم ممکنه به کسی بگن ؟ من خیلی میترسم تحقیرم کنن

2. اگر همچنان حساسیت سابق رو داره خوب میشه،
    انتی بیوتیک قطعا ضررهای خودش رو داره البته اگر پزشک تجویز کرده چاره ای جز استفاده نیست،
    دقت کنید که نوع روشی که برای خودارضایی استفاده کردید ممکنه عامل عفونت واژن و مثانه باشه،

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید