شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

طولانی شدن پریود

1. سلام آقای دکتر من دختری ۱۷ ساله هستم وتا جایی که یادم بیاد پریود منظمی نداشتمهمیشه یا عقب می افتاد یا جلو  راستش مدتی از پریودم گذشته بود تقریبا حدود دوماه از پریود من گذشت که پریود شدم حدود یک ماه من پریود بودم 😭اونم باخون ریزی خیلی شدید این جریانو به مامانم نگفتم می ترسیدم .به نظر شما این شرایط من طبیعی یانه لطفا جواب بدین خواهشششششششششششششششششششششششش

2. سلام ببخشید خیلی تغییر وز داری یا استرس دارین اگر این دو علت را داشته باشید می تونه این اینها باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام وقت بخیر من یک دوست ودختر عموی دارم که خیلی به هم نزدیکیم  حدود ۱۶ سالش است که از روی کنجکاوی هر روزبا معذر ت(مداد مدرسشو )وارد مقعد خود میکنه  یا انگشته خود حالا با عث استرس ونگرانی در او شده وخیلی نگرانه .حالامن دوسوال دارم ممنون میشم جواب بدین.
    ۱آیا این کار باعث ایدز میشه .
    ۲  یا باعث پاره شدن پردبکارت می شود

لطفا جواب بدین چون خیلی نگرانه

4. سلام نه امکان ایدز نیست
    اگر داخل مقعد کرده باشه پرده اسیب ندیده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام تروخدا کمکم کنید وزود جواب منو بدین .
    ما دیروز خانه بابا بزرگم بودیم خیلی شلوغ بود برای آسان درس خواندن اومدم تو حیاطشان که که دیدم دوقلو های دایم که ۶ ساله هستن دارن بازی میکنند   یکی از دختر دایی هام زد وسط پای خواهرش خیلی تند زده دختر دایم از  دردی که داشت افتاد تو استخر بعد من از تو استخر بیرونش آوردم . سریع نگاش کردم ببینم پرده بکارتش آسیب دیده یا نه که هیچ خونی ندیدم  ولی کبود شده بود رنگ سیاه .تنها من از این ماجرا میدونم وبه دایی هیچی نگفتم ترخدا شما بگین آیا پرده بکارتشو از دست داده واگه یک بچه ۶ ساله با این اتفاق پردش از بین رفته باشد باید چکار کنیم راه چاره وجود داره
    از صبح هی میاد پیش من میگه خاهری اشاره میکنه به زیر شکمش میگه درد میکنه البته با چه بدبختی راضیش کردم پیشه کسی نگه از خواهرش کتک خورده تا جواب شما  را ببینم بعد به زن دایی میگم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید