شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا روز قبل پریود امکان بارداری هست؟

1. Rima67

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید.
    بنده در تاریخ ۲۸ اریبهشت با همسرم رابطه داشتیم که محافظت نشده بود تا حدودی و همسرم میگن که مایع منی داخل نرفته . روز بعد از رابطه یعنی ۲۹ اردیبهشت بنده پریود شدم و ۶ روز طول کشید تایم پریودم . و تا ۵ خرداد پریود بودم . تیر ماه پریود نشدم تا به الان که ۹ مرداد هستیم. ایا امکان بارداری وجود داره با اینکه روز بعد از رابطه پریود شده بودم؟ اینو هم بگم که قبلش هم پریود نامنظم داشتم  و الان هم تحت شرایط پر استرسم
    ممنون میشم راهنمایی کنید هرچه سریع تر

2. سلام نه امکان بار داری وجود نداره فقط استرس است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Rima67 نوشته است: سلام خسته نباشید.
    بنده در تاریخ ۲۸ اریبهشت با همسرم رابطه داشتیم که محافظت نشده بود تا حدودی و همسرم میگن که مایع منی داخل نرفته . روز بعد از رابطه یعنی ۲۹ اردیبهشت بنده پریود شدم و ۶ روز طول کشید تایم پریودم . و تا ۵ خرداد پریود بودم . تیر ماه پریود نشدم تا به الان که ۹ مرداد هستیم. ایا امکان بارداری وجود داره با اینکه روز بعد از رابطه پریود شده بودم؟ اینو هم بگم که قبلش هم پریود نامنظم داشتم  و الان هم تحت شرایط پر استرسم
    ممنون میشم راهنمایی کنید هرچه سریع تر

با درود و احترام
    خیر باردار نیستید،به علت فکر کردن زیاد به این موضوع و یا حوادث مشابه دچار استرس شدید و این زمان قاعدگی شما رو عقب انداخته،توصیه میشه هر چی زودتر به پزشک زنان خود مراجعه کنید

4. Rima67

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    kaivan110 نوشته است: سلام نه امکان بار داری وجود نداره فقط استرس است

وای من هنوزم پریود نشدم 😭😭😭
    تورو خدا بگید که بارداری وجود نداره

5. سلام مطمئنا بعد از پریودی بار دارنیستید لطفا استرس را از خودتون دور کنید

6. Rima67

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    kaivan110 نوشته است: سلام مطمئنا بعد از پریودی بار دارنیستید لطفا استرس را از خودتون دور کنید

بله حتما ولی من خیلی نگرانم هنوزم
    چون هم درد تو ناحیه شکمو دلمو دارم و هم در قسمت سینه ها انگار سفت شده و درد داره
    تو سایتتون خوندم چای زعفرون بهترین چیزه برا باز شدن قاعدگی
    هرروز هم میخورم اما اثری نداره
    شما قرصی رو نمیشناسید معرفی کنید؟ چون هرجه زودتر میخوام پریود بشم

7. سلام وقتی که این رابطه با شوهرتون بوده این همه نگرانی برای چی هست ؟ نه مطمئن باشید که باردار نیستید لطفا ارامش خودتون حفظ کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید