شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی بدون دخول

1. سلام. در صورتی که رابطه جنسی بدون دخول باشد و مایع منی بیرون و داخل واژن ریخته نشود، فقط در حد مالیده شدن آلت تناسلی مردانه به واژن بدون لباس احتمال حاملگی هست؟

بدلیل استرس زیادی که داشتم در ۴۸ ساعت بعد ارتباط ۲ عدد قرص اورژانسی مصرف کردم و بشدت نگرانم و استرس دارم..

و تاریخ پریودیم ۹۹/۴/۴ تا‌۹۹/۴/۹ بوده و۹۹/۴/۱۹ ارتباط داشتم
    و از لحاظ دوره تخمک گذاری به چه صورته؟
    و یک هفته تا زمان پریودی باقی مونده آیا مصرف این قرص تاثیری در این روند داره؟
    و بودن و نبودن پیشاب چه تاثیری دارد و به چه صورته؟

چون بدلیل اینکه ناحیه واژن مرطوب بود دقیقا نمیدونم ک از خودم بوده یا پیشاب ولی از نامزدم که پرسیدم ایشون میگن پیشابی وجود نداشته

اما خیلی خیلی استرس دارم خواهش میکنم هرچه سریعتر توضیحات کاملی رو در این خصوص به من بدید و اینکه من چیکار کنم؟ اصلا باوجود اینکه قرص اورژانسی خوردم ایا نیازی به تست بتا هست یا تا زمان پریود شدنم صبر کنم؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید