شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خواهش میکنم به سوالهای من سریعا پاسخ بدین

1. من دختر۱۹ساله هستم ،سه ماه پیش ب میل خود خرم بکارتم رواز دست دادم تا چن روز پیش رابطه داشتم با دوست پسرم ،من خانواده به شدت مذهبی و تعصبی دارم روی این موارد ب شدت حساس هستن نمیخوام که متوجه این خطای بنده شن هیچ زمان ،چن روز پیش متوجه خارش و خشکی واژنم شدم میدونم که عفونت شدید دارم ولی جرعت نمیکنم برم دکتر به خاطر اینکه مجرد هستم در اثر رابطه جنسی عفونت شدید واڗن گرفتم از یکی شنیدم که اینجور دخترا برن دکتر براشون دردسر میشه اگه بگن که متاهلن تا معاینه شن ولی خب داخل دفترچه بیمه چیز دیگری نوشته شده و این جرم محسوب میشه راستش واقعا از عکس العمل دکتر زنان میترسم آیا با من بد برخورد میکنه ؟یا اینکه به کسی اطلاع میده این موضوع رو؟
    من الان دوروزه داروهایی از جمله :قرص و پماد کلوتوری مازول قرصش سه روزی یک عدد در واژن و پمادش صبح و شب استفاده میکنم و قرص مترونیدازول شش ساعتی یک دونه استفاده میکنم دیشب تب کردم و بدن درد گرفتم بیشتر قسمت مثانه و پاها و ران پا درد میکنن ،ازتون راهنمایی میخوام که برم دکتر یا نه چی بگم ایا برخورد دکتر با من بد خواهد بود یا برام دردسر میشه؟حس میکنم عفونتم خیلی شدیده که تب کردم و پا درد دارم .حدود یکسال پیش متوجه شدم که کیست تخمدان دارم با دو دوره یک ماهه دارو مصرف کردن دفع نشد دیگه پیگیرش نشدم میترسم که برم دکتر بگه نیاز به عمل داری اونموقع هم شنیدم پارگی واژن مشخص میشه من خیلی استرس دارم نمیتونم دردم رو به کسی بگم توروخدا زودتر جوابمو بدین و کمکم کنین اگ خانواده من متوجه شن من دیگ نمیتونم سربلند کنم توی روشون،ببخشین که طولانی شد متنم با تشکر از سایت خوبتون یه سوال دیگم که دارم اینه آیا مصرف کاندوم های تاخیری و عطری باعث خشکی واڗن و یا عفونت میشه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید