شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرید؟؟؟؟؟؟

1. می شه در مورد پرید خانم ها بپرسم
    واینکه چرا فقط مازنها پرید می شویم

واینکه چند مدتی است که خیلی نا منظم شده و اینکه تا سه روز خیلی کم و یهروز فقط یک روز پیدم بادرد زیاد

2. simintanha نوشته است: می شه در مورد پرید خانم ها بپرسم
    واینکه چرا فقط مازنها پرید می شویم

واینکه چند مدتی است که خیلی نا منظم شده و اینکه تا سه روز خیلی کم و یهروز فقط یک روز پیدم بادرد زیاد

سلام،
    به طور کلی این خونریزی برای حفظ امکان باروری در زنان است. پس از خونریزی در هر ماه که طی آن لایه های رحم که در ماه قبل درست شده اند، ریزش پیدا می کنند؛ لایه های جدیدی از بافت رحمی شروع به ساختن می کند تا در روز 14 دوره تخمک گذاری انجام شده و اگر در این حوالی اسپرمی در کنار تخمک قرار گیرد، لقاح انجام می شود. در صورت لقاح، تخم تشکیل شده در بافت رحم لانه گزینی کرده و بارداری آغاز می شود در غیر این صورت و با دفع تخمک و معمولا طی دو هفته لایه های رحمی به رشد خود ادامه می دهند و در پایان این دو هفته به دلیل عدم وجود هورمون دچار تخریب و ریزش می شوند که حین این تخریب عروق خونی ایجاد شده در این لایه ها هم صدمه دیده و خونریزی شروع خواهد شد.
    این تغییرات در سیکل های شما به احتمال زیاد حنبه هورمونی دارد و اگر در همین حد است مشکل حادی نخواهد بود.

3. سلام دکتر.من نمی دانم می توانم این سوال را بپرسم یا نه.مجبور شدم بیا سراغ شما.آقای دکتر من مشکلم اینکه خیلی ترشح از بدنم دارم و واقعا باعث ناراحتیم است.چون نمی دانم چطور می شه فرق منی را از ترشح معمولی تشخیص داد.واقعا شدیدا ناراحتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آقای دکتر دختری که ازدواج نکرده هم ممکن ازش منی خارج بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چطور می شه این را از ترشحات دیگه تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و البته مطمینم که عفونت و قارچ ندارم و سالمم.چه کار می شه کرد تا ترشح کم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad  Sad

4. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    باید آزمایش تشخیصی و کشت میکروبی انجام دهید تا علت مشخص شود

5. سلام .ممنون که راهنمایی کردید.ولی مشکل اصلیه من اینکه شدیدا دچار وسواس فکری شدم.چون که گفتم نمی توانم تشخیص بدم کی چاکم کی ناپاک.این خیلی عذابم می ده!!!!!!!!!!!!!آقای دکتر ببخشید مشکام اینکه نمی توانم ترشح عادی را از منی تشخیص بدم.سراغ کتابها هم رفتم حتی رساله اما نتوانستم متوجه بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نگفتید کسی که ازدواج نکرده هم این ترشح را داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و ترشح زیاد قبل از پریودی عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا  ترشح از رحم عادیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و  فرق این ترشح عادی و منی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا این موضوع اذیتم می کنه چون همیشه احساس ناپاکی می کنم!!!!!!!!!!!!

6. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    اگر منظور شما از منی (اسپرم) است که آن مخصوص جنس مذکر است
    تا آزمایش ندهید و مواد تشکیل دهنده ترشحات (باکتری - قارچ و..گلبول سفید و اپیتلیال و....)مشخص نشود اینکه طبیعی است یا نه معلوم نمیشود

7. سلام دکتر.ببخشید از نظر پزشکی اصلا منی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من در جایی خوندم که نوشته بود اگر کسی ترشحی پیدا کند و با سست شدم و لذت همراه باشه این منیه و با عث ناپاکیه.ولی من نمی توانم بازم تشخیصش بدم
    این موضوع بشدت اذیتم می کنه چون من نماز می خوانم و بهم گفتم در این حال نمی شه نماز خواند.من می خواموبدونم این منی رنگ داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی ترشحی که بر اثر لذت باشه با ترشح معمولی فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن اگر از دختر آزمایش بگیرن مشکلی براش بوجود نمی آید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من فقط می خوام بفهمم چطوری این منی زهر ماری را از ترشحات معمولی می شه تشخیص داد تا از زجر چک کرئن خودم و حمام کردن راحت شوم !!!!!!!!!!!!!!!!
    در ضمن مادرم می گه آزمایش نیاز نیست چون رحم جای مرطوبیه پس ترشح چیز عادیه نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش می کنم من را از نگرانی نجات بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. fatemeh_ahvazi نوشته است: سلام دکتر.ببخشید از نظر پزشکی اصلا منی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من در جایی خوندم که نوشته بود اگر کسی ترشحی پیدا کند و با سست شدم و لذت همراه باشه این منیه و با عث ناپاکیه.ولی من نمی توانم بازم تشخیصش بدم
    این موضوع بشدت اذیتم می کنه چون من نماز می خوانم و بهم گفتم در این حال نمی شه نماز خواند.من می خواموبدونم این منی رنگ داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی ترشحی که بر اثر لذت باشه با ترشح معمولی فرق داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن اگر از دختر آزمایش بگیرن مشکلی براش بوجود نمی آید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من فقط می خوام بفهمم چطوری این منی زهر ماری را از ترشحات معمولی می شه تشخیص داد تا از زجر چک کرئن خودم و حمام کردن راحت شوم !!!!!!!!!!!!!!!!
    در ضمن مادرم می گه آزمایش نیاز نیست چون رحم جای مرطوبیه پس ترشح چیز عادیه نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش می کنم من را از نگرانی نجات بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام،
    منی به مایعی گفته می شود که هنگام اوج لذت جنسی از مرد خارج می شود.
    مقدار ترشحات معمولی در هر فرد متفاوت است ، هر فرد باید میزان و نوع معمول را در خودش بداند تا در صورتی که از روال عادی خارج شد به درمان آن اقدام کند. گرفتن نمونه از ترشحات برای دختران مشکلی ایجاد نمی کند. اگر این ترشحات به نظر خودتان غیر معمول ، زیاد، بدبو و ... است بهتر است برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید