شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف hd و تاخیر در پریود

  1. سلام وقتتون بخیر
    27 سالمه و روز 20 پریودی رابطه داشتم که منی مقداری روی واژن من ریخت
    کمتر از 24 ساعت من یدونه قرص اچ دی و دوزاده ساعت بعدش دو تا اچ دی خوردم
    بعد حدود 8 ساعت از مصرف دوم قرص بالا اوردم
    پریودی های دوره های 26 روزست معمولا و از تایم پریودیم گذشته
    علایم پریوذی داشتم چند روز پیش یعنی سفت شدن سینه، درد زیر شکم بی اعصاب بودن و افسردگی
    علت تاخیر پریود قرصا هستن ؟
    امکان بارداری که نیست ؟
    خواهش میکنم جواب بدید
    الان من باید چیکار کنم
    یه عالمه زعفرون و این چیزا خوردم ولی خبری از پریودی نیست حتی لکه بینی هم ندارم
    خیلییییی استرس دارم
    شرایط بارداری رو اصلاا ندارمم
     
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©



Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه (41)