شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با دخول مقعد

1. اقای دکتر سلام.من ۲۷ سال سن دارم.قاعدگی منظم دارم.طول دوره ۲۸ روزه است. دوره خونریزیم هم ۷ روزه است.اخرین بار ۱۱ خرداد ۹۸ پریود شدم. و تاریخ ۸ تیر ۹۸ رابطه مقعدی داشتم که محافظت نشده بود که نامزد من با شک به این که ممکنه منی به سمت واژن سرازیر شده باشه، پیشنهاد دادن که بشورم.این کارو کردم.البته من دارای پرده هستم. بعد از ۹۶ ساعت قرص تنسی ۱.۵ استفاده کردم. ولی تا به امروز که ۶ روز گذشته من پریود نشدم.نگرانم از اینکه نکنه باردار باشم؟ دو سه روز اول بخاطر اینکه در سفر بودیم با شک بر اینکه تغییر اب وهو ا باعث تاخیر در پریود شدم فکر استفاده از روش اورژانسی را نکردم. احتمال بارداری وجود داره؟</data>

2. Ms_Angelina نوشته است: اقای دکتر سلام.من ۲۷ سال سن دارم.قاعدگی منظم دارم.طول دوره ۲۸ روزه است. دوره خونریزیم هم ۷ روزه است.اخرین بار ۱۱ خرداد ۹۸ پریود شدم. و تاریخ ۸ تیر ۹۸ رابطه مقعدی داشتم که محافظت نشده بود که نامزد من با شک به این که ممکنه منی به سمت واژن سرازیر شده باشه، پیشنهاد دادن که بشورم.این کارو کردم.البته من دارای پرده هستم. بعد از ۹۶ ساعت قرص تنسی ۱.۵ استفاده کردم. ولی تا به امروز که ۶ روز گذشته من پریود نشدم.نگرانم از اینکه نکنه باردار باشم؟ دو سه روز اول بخاطر اینکه در سفر بودیم با شک بر اینکه تغییر اب وهو ا باعث تاخیر در پریود شدم فکر استفاده از روش اورژانسی را نکردم. احتمال بارداری وجود داره؟</data>

سلام
    1-  رابطه مقعدی نمیتونه باعث بارداری بشه
    2- پرده بکارت هم نمیتونه مانع بارداری بشه یعنی ممکنه کسی که باکره هست باردار بشه(اما این موضوع در مورد شما منتفیه نگران نباشید)
    3- تاخیر در پریود به میتونه با خاطر قرصی ک خوردید و استرس باشه (جای نگرانی نیست)

موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید