شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انزال دردناک و درد در ناحیه شکم

1. با عرض سلام و احترام خدمت جناب دکتر صادقی  عزیز که سالها پیش بنده در خدمت سایت شون بودم و چه بهره‌ های اطلاعات پزشکی از این سایت بردم.
    سوالی خدمت شما داشتم مدتی هست درد در ناحیه سمت‌ راست شکمم دارم و هنگام ارضا درد صد برابر میشود به نحوی که از رابطه جنسی متنفر میشم.
    به دکتر مراجعه کردم و مشکل روده رو مطرح کردن پس از سی تی اسکن رنگی و سونو و آزمایش خون و ادرار و کشت ادرار همه چی رو نرمال مطرح کردند سپس به دکتر مجاری‌ ادراری‌ مراجعه‌ کردم‌ که مشکل رو پروستات مطرح کردن‌ و یه دوره تاوانکس‌ و کپسول تامسولوسین‌ دادند که بهبودی نیافتم .
    پس از نا امیدی به یه دکتر دیگه مراجعه کردم که آزمایش پروستات و سمن‌ و تست مدفوع دادند .که هنوز انجام ندادم.
    متاسفانه درد  لحظه بنده رو راحت نمی ذاره در ناحیه شکم خصوصا راست شکم .
    سایز پروستات توی سونو‌ 16 cc
    اگه امکان داره بنده رو راهنمایی فرمائید واقعا نگران هستم .تا ساعت ها بعد از ارضا درد ناحیه راست شکم دارم.
    با تشکر از شما

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید