شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

باردار بودن بعد از رابطه بدون دخول

1. وقت بخير
    من دختر هستم و ٢٨ سال سن دارم ٢٨ مارچ _پنج شنبه ٨فروردين _١١ روز پيش يك رابطه داشتم ولي دخول صورت نگرفت از پشت به بود ولي باز هم دخولي صورت نگرفت به شكل لاپايي بود و مني خارج شد و احساس كردم به بدن من برخورد كردند ولي نامزدم گفتند كه نزديك به واژنم چيزي نريخت و روي ران من مايع او ريختته شد و من قبول نكردم و سريعا پاك كردم و ٥ دقيقه يا كمتر بدنم را شستم
    و من پيشگيري اورژانسي انجام ندادم
    من ٣ آپريل _چهارشنبه ١٤ فروردين  درد بسيار زياد در زير شكم تخمدان سمت راستم و چپم بيشتر سمت راست بيدار شدم ساعت
    ٥ عصر و از درد زياد همراه با كيسه اب گرم خوابم برد و بيدار شدم ٣ ساعت بعد كه درد اصلا خوب نشده بود و مدتي درد أرام شد و با أدار كردن درد دوباره شروع ميشد به شكل خيلي دردناك بيشتر درد تخمدان سمت راست زير شكم بود و من اين را جدي نگرفتم تا روز بعد ٤ آپريل _پنج شنبه ١٥ فروردين با درد زياد بيدار شدم و زماني كه أدار كردم أدار همراه با درد زياد داشتم و بعد از شست و شوي خودم دل درد كلي گرفتم تخمدان سمت راست و چپ و درد شكمي زياد و قرص چرك خشك كن ٦ عصر همان روز خوردم و بعد ١١ بعد ٥صبح و ١٠ صبح و درد سمت تخمدانم رفت ولي دور نافم امروز  و ديروز هنوز درد ميكند و زير نافم همچنين ميخواستم بدأتم باردارم؟
    و اين چند روزي كه از رابطه من گذاشته اصلا لكه بيني و ترشح غير عادي نديده ام ايا ممكن است من باردار باشم ؟

2. سلام اقای دکتر من دختری ۲۳ سالم چند باری هم خود ارضایی داشتم بدون دخول
    اما دیشب از قسمت چوچول مالیدم میخام بدونم اسیبی به پرده حلقوی نمیرسونه اخه چوچولم درد میکنه وخیلیم میترسم
    مالیدن زیاد چوچول اسیب میزنه به پرده .تورو خدا راهنماییم کنید؟

3. azrrakhsh1 نوشته است:

سلام اقای دکتر من دختری ۲۳ سالم چند باری هم خود ارضایی داشتم بدون دخول
    اما دیشب از قسمت چوچول مالیدم میخام بدونم اسیبی به پرده حلقوی نمیرسونه اخه چوچولم درد میکنه وخیلیم میترسم
    مالیدن زیاد چوچول اسیب میزنه به پرده .تورو خدا راهنماییم کنید؟

سلام، با مالش اتفاقی برای پرده نمیوفته البته به شرطی که دخولی انجام نشه، پرده قابلیت ارتجاعی بالایی داره و اگر پاره بشه قطعا حداقل یک قطره خون خواهد آمد و خودتان احساس میکنید در این مورد نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید