شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر در عادت ماهانه با مصرف قرص و احتمال بارداری

  1. سلام من یک دختره باکره هستم که به دلیل یه سفر قرص ال دی خوردم فقط حدود 4روز مصرف کردم که مدت کوتاهی به عقب بیوفته و بعداز قطع کردنش که تقریبا یک هفته میشه پریودنشدم و فقط دوسه روز درحدلکه بینی بوده که گاها به رنگ کرم یانارنجی و بیشتر به رنگ قهوه ای پررنگ بودو درحد 3 الی 4 روزه فقط لکه بینی  دارم و بعد قطع قرص با نامزدم یه رابطه بدون دخول داشتیم ولی نمیدونم پیشابش به واژنم مالیده یا نه و میترسم بااینکه باکره هستم حامله شده باشم و خیلی استرس دارم توروخدا جوابمو بدین....عاخه جایی مطالعه کردم درباره خونریزی لانه گزینی  ترسیدم که نکنه حامله ام توروخدا جواب بدین...ایا به خاطر مصرف قرص ال دیه که کامل پریود نشدم و لکه بینی دارم؟؟؟راستی 3ماه پیش دکتر برام 3 دوره مصرف قرص اتیسترون تجویز کرد که اونم مصرف میکنم....
     
    تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©



Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.06 ثانیه (41)